Máte automatické ovládání rolet?

Už jste zazimovali i rolety?
3.10.2022
Víte, co je to domov?
17.10.2022

Tak to jistě již víte, na co si dát pozor nebo jste ještě neměli čas to studovat? Každý si myslí, že ovládání rolet je velmi jednoduché, ale ne každý je dokáže ovládat tak, jak by měl.

K roletám na elektrické ovládání máte vždy ovladač, ale může se stát, že jej někde zapomenete. Pokud rolety máte nastaveny automaticky, tak se může stát klidně i taková nepříjemnost, jako se stala našemu nejmenovanému zákazníkovi.

Byl hezký večer, zákazník čekal na manželku a vzhledem k tomu, že si nechal zrekonstruovat byt a dal si i předokenní rolety s motorkem na dálkové ovládání, rozhodl se, že si sedne na balkon se sklenkou vína. Kochal se výhledem, popíjel víno a nedošlo mu, že má nastaveno automatické stahování venkovních rolet se stmíváním. Rolety se daly do pohybu a jakmile byly na správném místě, zákazníkovi došlo, že nemá od nich žádný ovladač. Zůstal tedy uvězněn na jeho vlastním balkoně a jistě si dokážete představit, jak moc byl rád, když uslyšel hlas jeho manželky, která stiskla ovladač.

A jaké poučení z tohoto plyne? Raději s sebou ovladač noste na balkon nebo si vychutnejte sklenku vína až po tom, co vypnete roletu z automatického systému.

Máte podobnou historku? Klidně nám ji zašlete pro pobavení, ale i varování dalších zákazníků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *