Zázemí vlastního areálu

U nás máte jistotu vlastního zázemí v podobě výrobního areálu o rozloze 8000 m2, který leží 50 km jižně od Prahy. Nestane se vám, že se nebudete mít na koho opětovně obrátit za pár let se servisem, další objednávkou nebo třeba jen o radu.

Vlastní zaměstnanci

Zaměstnáváme pouze vysoce proškolené odborníky v oblasti stínící techniky, garážových vrat a otvorových výplní, s několikaletou praxí a zkušenostmi. Naši lidé své práci opravdu rozumí, minimální proškolení je 80 hodin na jednoho zaměstnance.

Přehledná a jasná nabídka

Vždy předložíme zákazníkovi kompletně zpracovanou cenovou nabídku bez dodatečných skrytých investic. Od nás nečekejte nepřehlednou nabídku se skrytými příplatky, bez označení výrobce (například elektropohonů apod.).

Dodáváme atypická provedení

Nabízíme zákazníkovi individuální přístup a profesionální řešení atypických výrobků. U nás neuslyšíte ne, vždy se snažíme najít nejvhodnější řešení vašich přání. Tam, kde ostatní končí, my začínáme.
Společnost Almma s.r.o.® byla založena v roce 1999. Počáteční písmenka Al se jako chemická značka hliníku do názvu společnosti vloudila zcela záměrně – zabýváme se totiž výrobou a montáží venkovních hliníkových rolet a rolovacích garážových vrat.
S postupem času jsme sortiment stínicí techniky značně rozšířili, přes rozmanité prvky exteriérové ochrany před sluncem až po interiérové rolety, žaluzie a další funkční i elegantní doplňky oken.

Díky dlouhodobým zkušenostem v oboru stínicí techniky a garážových vrat jsme si vytvořili spolehlivou a stálou síť renomovaných dodavatelů. Můžeme se dokonce pochlubit spoluprací s evropskou špičkou na trhu, německou společností heroal. Těší nás, že stále více zákazníků v současné době oceňuje a upřednostňuje poctivé české výrobky, i my klademe důraz na kvalitu svých produktů a spokojenost zákazníků je pro nás na prvním místě. Proto svým zákazníkům předkládáme vždy konkrétní přehledné nabídky s jasnou cenou a staráme se o ně přes nezávaznou konzultaci, zaměření, následnou montáž až po záruční a posléze i pozáruční servis. Díky neustálému zdokonalování technologií a výroby dokážeme svým zákazníkům nabídnout i zcela atypická řešení, vždy podle jejich požadavků a přání.


Uvědomujeme si, že spokojených zákazníků by nebylo bez vysokého nasazení našeho pracovního týmu, a proto si dáváme záležet na neustálém vzdělávání a proškolování svých zaměstnanců. Věříme v poctivou práci českých rukou a své dobré jméno a jsme hrdi, že se nevydáváme cestou korupce.


Uvědomujeme si dopad jakýchkoli výrobních procesů na kvalitu životního prostředí a snažíme se chovat ekologicky. Přísně třídíme odpady a k tomu vedeme nejen vlastní zaměstnance, ale i své okolí.


Přejeme si i do budoucna úspěšně pracovat ke spokojenosti Vás, našich zákazníků.