Nejvhodnější čas pro pořízení rolet či žaluzií?

Venkovní žaluzie
Snažíte se vybrat vhodný typ venkovních žaluzií?
17.10.2022
žaluzie do okna
Žaluzie a děti? Jde to vůbec dohromady?
19.10.2022
Venkovní žaluzie
Snažíte se vybrat vhodný typ venkovních žaluzií?
17.10.2022
žaluzie do okna
Žaluzie a děti? Jde to vůbec dohromady?
19.10.2022

Nejvhodnější čas pro pořízení rolet či žaluzií?

 

Máme sice ještě zimu, ale rozmýšlíte se, že si pořídíte na jaře nebo v létě stínící techniku, abyste měli možnost regulace průniku světla do interiéru? Ale právě v zimě je nejvhodnější zima k tomu, aby byly rolety či žaluzie pořízeny.

Máme několik typů stínění. Venkovní rolety, předokenní rolety a žaluzie. Všechny tyto typy mají své využití a funkci jak v zimních měsících, tak i v těch letních. Venkovní rolety skvěle slouží celoročně k tomu, aby díky zatemnění místnosti byl spánek kvalitní a vás nerušil svit měsíce, popřípadě ráno slunečních paprsků. Dále mají funkci i tepelné izolace, ale především chrání proti nepříjemným pohledům do interiéru od nezvaných hostů.

Když se podíváme na předokenní rolety, tak ty mají také skvělou termoregulační funkci, a navíc je to taková bariéra mezi venkem a vaším domovem. Navíc v zimě díky nim můžete ušetřit nemalou částku za topení, jelikož tyto rolety zabraňují ve staženém stavu úniku tepla. Takže pokud je váš domo spadá do kategorie energeticky náročné budovy, není nic jednoduššího než pořídit tyto rolety.

A hlavní velkou výhodou, když se rozhodnete pro pořízení stínící techniky v zimě, je rychlost dodání. Jelikož v zimě nepořizuje tolik lidí rolety ani žaluzie, výrobci mají proto na skladě větší množství materiálu a objednávky se vyřizují rychleji a vzhledem k tomu, že montážní pracovníci mají taky volněji, montáž je taktéž daleko rychlejší než v letních měsících. A další výhodou je to, že mimo letní sezónu máme na trhu mnoho slev, a to by byla škoda nevyužít. Co myslíte? Už jste si vybrali, která stínící technika se nejlépe hodí k vám a kdy ji zrealizujeme společnými silami?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Montáž zdarma lze uplatnit pouze při uzavírání nové smlouvy na venkovní rolety, venkovní žaluzie a screenové rolety. Na již uzavřené smlouvy nelze akci využít. Jednotlivé slevové akce není možné kombinovat. Akce platí při objednání zakázky a zaplacení zálohy do 31. 3. 2024. Montáž zakázky musí být provedena nejdéle do 31. 5. 2024.