Vybíráte žaluzie a nedokážete se rozhodnout?

Roleta den a noc
Dá se přes rolety vidět ven?
26.9.2022
Zapomínáte při úklidu na žaluzie?
27.9.2022
Roleta den a noc
Dá se přes rolety vidět ven?
26.9.2022
Zapomínáte při úklidu na žaluzie?
27.9.2022

Na trhu je jak široká škála oken, tak žaluzií, protože přeci ke každému oknu se může hodit jiný typ žaluzie. Dneska se zaměříme na ty interiérové žaluzie, které mají několik typů. Horizontální, vertikální a plisé žaluzie.

Klasické horizontální žaluzie jsou nejběžnějším a nejvíce používaným typem do interiéru. Jsou finančně poměrně dostupné a mají výhodu v tom, že vedle zastínění také chrání před pohledy kolemjdoucích z ulice. Jejich nevýhodou je, že nedokáží regulovat teplotu tak, jako venkovní žaluzie. Díky hliníkovým lamelám jsou lehké, a navíc jejich instalace je velmi jednoduchá. Další výhodou je, že mají velkou škálu barev, a tak dodá šmrnc skoro každému interiéru.

Dalším zmíněným typem jsou vertikální žaluzie. Ty se skládají z dlouhých, látkových pruhů, a tak jsou vhodné pro zastínění velkých, ale i malých ploch. Jsou vyrobeny podle vašich požadavků – barva i směr a jsou také velmi jednoduché na montáž.  Cenová relace je také poměrně nízká.

Posledním typem, který uvádíme, je moderní látková žaluzie, která se nazývá plisé. Tato žaluzie oblékne Vaše okno tak, jako plisovaná sukně ženy. Jejich velkou výhodou je, že zútulní interiér, ale také jsou účelné proti propustnosti světla, díky systému, kde jde nastavit stažení nebo naopak vytažení horního či dolního profilu, a tak se vytvoří stín do určité výšky, kterou si sami zvolíte. Tyto žaluzie jsou navíc ceněny i pro to, že dokáží uspořit energii.

Pokud vás některé žaluzie zaujaly a rozhodli jste se, že zrovna s nimi si dotvoříte interiér a spojíte krásné s užitečným, tak jsme tady pro vás a naši zaměstnanci vám rádi pomohou s výběrem. Budou to plisé nebo horizontální?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Montáž zdarma lze uplatnit pouze při uzavírání nové smlouvy na venkovní rolety, venkovní žaluzie a screenové rolety. Na již uzavřené smlouvy nelze akci využít. Jednotlivé slevové akce není možné kombinovat. Akce platí při objednání zakázky a zaplacení zálohy do 31. 3. 2024. Montáž zakázky musí být provedena nejdéle do 31. 5. 2024.