Plisé roletka

Plisé žaluzie jsou stále populárnějším prvkem zastínění s možností instalace bez vrtání, které bez potíží zastíní i atypická okna. V našem sortimentu naleznete široký výběr provedení, barev a možností ovládání.

  • Stínění pro vás zajišťujeme od roku 1999,
  • dodáváme atypická řešení na míru,
  • ručíme vám za kvalitu a dlouhou životnost.

Plisé žaluzie (plissé žaluzie) připomínající harmoniku jsou elegantním typem zastínění, které lze namontovat i bez vrtánípřímo na zasklívací lišty. Tyto látkové rolety jsou vyrobeny ze skládané látky, což jim dodává jednoduchý, ale zajímavý vzhled a stanou se tak skvělým doplňkem vašeho interiéru. Plisé roleta snadno zastíní i atypicky tvarovaná okna, jako například šikmá nebo střešní okna, se kterými si jiné stínicí systémy jen těžko poradí.

Plisé na míru

Vyberte si z široké nabídky provedení, látek s různou propustností světla, barevných variant či vzorů a vytvořte si tak plisé žaluzie na míru vašemu interiéru. Nabízíme vám mnoho plisovaných látek se speciálními vlastnostmi – zatemňující, s napařovanou hliníkovou vrstvou nebo perleťovými nátěry s vysokým stupněm odrazu světla, díky kterým si rolety zcela uzpůsobíte vašim potřebám.

Aby bylo sladění plisé rolet s vaším interiérem zcela perfektní, můžete si vybrat z profilů ve 3 standardních barvách nebo si profily nechat nalakovat jakoukoliv barvou ze vzorníku. Zajímavou volbou je například imitace dřeva, která je také možná.

Na přání vám přizpůsobíme i způsob ovládání rolet – na výběr máte buď šňůrové ovládání nebo ovládání pomocí madla, ve vyšších místech nebo obtížně přístupných pak ovládací tyč.

Výhody a nevýhody

Velkou výhodou těchto látkových žaluzií je snadná instalace i demontáž (třeba při mytí oken) a rovněž pohodlná údržba – prach se na nich usazuje zcela minimálně. Některé typy lze snadno nainstalovat i bez vrtání přímo na okenní křídlo nebo dveře, které tak můžete otevírat nebo jimi projít bez nutnosti vytažení rolet.

Plisé žaluzie jsou velmi variabilní a poradí si i se zastíněním atypických oken, a to jakéhokoliv tvaru – trojúhelníková, lichoběžníková ani kulatá okna nejsou překážkou. Dostupná je i unikátní varianta rolet, která dovoluje oboustranné stahování, tedy i zdola směrem nahoru. To umožňuje dokonalé zastínění okna před zvědavými pohled, ale zároveň se nepřipravíte o denní světlo v místnosti.

Nevýhodou je pouze vyšší pořizovací cena, nicméně v porovnání s efektivitou stínění, snadnou instalací bez vrtánía elegantním vzhledem plisé žaluzií se jedná o velmi výhodnou investici.

Proč si vybrat plisé rolety?

  • Pohodlná instalace některých typů zcela bez vrtání,
  • jednoduchá údržba,
  • velký výběr barev a látek s různými vlastnostmi,
  • neomezují otevírání ani průchod dveřmi,
  • zastíní i okna atypických tvarů,
  • možnost praktického oboustranného stahování,
  • elegantní a čistý vzhled vhodný do každého interiéru.

Plisé žaluzie se dvěma látkami (provedení den a noc)

Rolety ve speciální variantě den a noc kombinují dvojici látek. Nejběžnější kombinací je spojení zatemňující neprůhledné látky s látkou průhlednou, záclonovou. Během dne oceníte průhlednou část, která propustí do místnosti dostatek denního světla a současně vám poskytne dostatek soukromí. Před ulehnutím ke spánku si můžete naopak v místnosti zatemnit – vytažením neprůhledné látky se druhá, průhledná, stáhne a vy získáte skvělou alternativu k závěsům.

Toužíte po soukromí, perfektní ochraně před slunečními paprsky a současně chcete bydlet stylově? Pak jsou plisé žaluzie tou pravou designovou volbou pro vás.

Kontaktujte nás pro nezávaznou cenovou kalkulaci. Rádi zodpovíme i vaše případné dotazy a společně najdeme to nejlepší řešení právě pro vás.