Dá se přes rolety vidět ven?

I vzhled může být důležitý při volbě mezi roletami a žaluziemi
14.7.2022
Vybíráte žaluzie a nedokážete se rozhodnout?
27.9.2022
I vzhled může být důležitý při volbě mezi roletami a žaluziemi
14.7.2022
Vybíráte žaluzie a nedokážete se rozhodnout?
27.9.2022

Roleta den a noc

Dá se přes rolety vidět ven?

 

Znáte textilní rolety? Třeba Twintex, Duo nebo Den a noc? Všechny tyto rolety mohou jednoduchým způsobem nahradit záclony, ale i žaluzie. Jde zde jen o princip ovládání. Rolety se ovládají mechanickým řetízkem a na základě toho se střídá v roletě látka průhledná s neprůhlednou. Díky tomuto mechanismu lze zamezit vstupu slunečních paprsků do místnosti, ale také mohou chránit před přehřátím místnosti. Samozřejmostí je i to, že jakmile jsou rolety zatemněné, pohledy zvenčí se k vám těžko dostanou, a tak jste chráněni i před zloději. A proč je třeba název rolet Den a noc? No přeci proto, že rolety lze zatemnit úplně nebo naopak nastavit částečnou propustnost, a tak se tento efekt přirovná ke dni a k noci.

Praktickou vlastností rolet je, že je lze velmi snadno čistit. Můžete zvolit klidně vysavač s nejnižším stupněm intenzity na vysátí prachu nebo vlhkou houbičku na otření rolet. Nikdy čištění nebylo jednodušší. A také se jistě zamilujete do široké škály barev, kterou pro vás máme připravenou, aby vám doladila interiér.

Tak pro kterou roletu jste se rozhodli? Nebo si teprve necháte poradit od našeho pracovníka?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Montáž zdarma lze uplatnit pouze při uzavírání nové smlouvy na venkovní rolety, venkovní žaluzie a screenové rolety. Na již uzavřené smlouvy nelze akci využít. Jednotlivé slevové akce není možné kombinovat. Akce platí při objednání zakázky a zaplacení zálohy do 31. 3. 2024. Montáž zakázky musí být provedena nejdéle do 31. 5. 2024.

5 LET ZÁRUKA DÍKY GARANČNÍMU SERVISU

Standartní záruku na výrobky (24 měsíců) si můžete prodloužit až na 5 let (60 měsíců) tím, že na nich bude jednou ročně po dobu pěti let prováděn garanční servis. Tím se záruka prodlužuje vždy o rok (do dalšího garančního servisu).

Garanční servis je třeba si objednat na e-mailu servis@almma.cz nebo na telefonním čísle +420 725 003 970. Garanční servis je zpoplatněn dle aktuálního servisního ceníku.

Tato možnost prodloužení záruky se vztahuje na výrobky:

  • předokenní rolety Almma
  • garážová vrata
  • venkovní žaluzie
  • screenové rolety

Při prodloužených zárukách garantujeme dodání nového dílu (materiálu) či jeho opravu ZDARMA. Jeho případná montáž a demontáž není součástí prodloužených záruk a cena za práci a dopravu se řídí platným ceníkem servisních oprav Almma.

Reklamace v záruční lhůtě může být uplatněna pouze po předložení záručního listu (předávacího protokolu). Záruka se vztahuje na nové díly a provedenou práci. Opravený produkt musí být při předání řádně a funkčně vyzkoušen a následně předán objednateli opravy.

REKLAMACE MOTORU

Na motory Somfy je poskytnuta záruka po dobu 5 let (60 měsíců). Tedy i v případě zániku záruky na rolety (24 měsíců), stále trvá záruka na motor jako takový. V případě zjištění závady motoru, bude tento odeslán na reklamaci k výrobci motoru. Na vyřízení reklamace platí standardní zákonná lhůta 30 dnů. Almma v takovém případě zprostředkuje reklamační zásah (posouzení a případná demontáž motoru za účelem vyřízení reklamace). Protože po uplynutí 24 měsíční záruční doby rolet již tyto nejsou v záruce, je doprava, výměna/demontáž motoru zpoplatněna dle aktuálního servisního ceníku Almma.

Servisní zásah pak může probíhat následně:

1. Roleta zůstane demontovaná = bez motoru po dobu nutnou pro vyřízení reklamace. V případě oprávněné reklamace (dle posouzení výrobce na základě záručních podmínek) vám bezodkladně poskytneme nový kus motoru.

2. Po domluvě je možné motor přímo na místě vyměnit za nový kus (bez posouzení výrobcem). V tom případě Vám bude nový motor účtován. Bude-li pak výrobcem reklamace uznána, necháme vám namontovaný nový motor a účtovanou částku vám bezodkladně vyplatíme na účet.