Dá se přes rolety vidět ven?

I vzhled může být důležitý při volbě mezi roletami a žaluziemi
14.7.2022
Vybíráte žaluzie a nedokážete se rozhodnout?
27.9.2022
I vzhled může být důležitý při volbě mezi roletami a žaluziemi
14.7.2022
Vybíráte žaluzie a nedokážete se rozhodnout?
27.9.2022

Roleta den a noc

Dá se přes rolety vidět ven?

 

Znáte textilní rolety? Třeba Twintex, Duo nebo Den a noc? Všechny tyto rolety mohou jednoduchým způsobem nahradit záclony, ale i žaluzie. Jde zde jen o princip ovládání. Rolety se ovládají mechanickým řetízkem a na základě toho se střídá v roletě látka průhledná s neprůhlednou. Díky tomuto mechanismu lze zamezit vstupu slunečních paprsků do místnosti, ale také mohou chránit před přehřátím místnosti. Samozřejmostí je i to, že jakmile jsou rolety zatemněné, pohledy zvenčí se k vám těžko dostanou, a tak jste chráněni i před zloději. A proč je třeba název rolet Den a noc? No přeci proto, že rolety lze zatemnit úplně nebo naopak nastavit částečnou propustnost, a tak se tento efekt přirovná ke dni a k noci.

Praktickou vlastností rolet je, že je lze velmi snadno čistit. Můžete zvolit klidně vysavač s nejnižším stupněm intenzity na vysátí prachu nebo vlhkou houbičku na otření rolet. Nikdy čištění nebylo jednodušší. A také se jistě zamilujete do široké škály barev, kterou pro vás máme připravenou, aby vám doladila interiér.

Tak pro kterou roletu jste se rozhodli? Nebo si teprve necháte poradit od našeho pracovníka?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Montáž zdarma lze uplatnit pouze při uzavírání nové smlouvy na venkovní rolety, venkovní žaluzie a screenové rolety. Na již uzavřené smlouvy nelze akci využít. Jednotlivé slevové akce není možné kombinovat. Akce platí při objednání zakázky a zaplacení zálohy do 31. 3. 2024. Montáž zakázky musí být provedena nejdéle do 31. 5. 2024.