Jaký je rozdíl mezi předokenními roletami a venkovními roletami?

Předokenní rolety do celého paneláku
24.1.2022
Venkovní žaluzie
Rozhodujete se zda venkovní rolety nebo žaluzie?
17.2.2022
Předokenní rolety do celého paneláku
24.1.2022
Venkovní žaluzie
Rozhodujete se zda venkovní rolety nebo žaluzie?
17.2.2022

Napadá vás u pročítání a hledání podrobnějších informací o stínících produktech otázka, jaký je vlastně rozdíl mezi předokenními roletami a venkovními roletami?

Rozdíl byste hledali marně. Oba termíny totiž označují identický produkt.

 

Předokenní roleta neboli venkovní roleta je exteriérový stínící produkt – v naší realizaci z vysoce odolného hliníku plněného polyuretanovou pěnou. Tato roleta kromě stínění poskytuje i tepelnou izolaci a má i bezpečnostní funkci.

Dva různé názvy pro totéž mohou ty, pro které není stínící technika denním chlebem, snadno zmást. Někdo si mylně představí pod pojmem předokenní rolety výhradně rolety umístěné před oknem domu a pojem venkovní rolety se mu může spojit se zakrytím pergoly nebo něčeho venku apod. Ovšem i přes různorodé umístění jsou venkovní neboli předokenní rolety stále totéž, zkrátka tento produkt má velmi všestranné využití. Jsou na oknech bytů a rodinných domů i na celých panelových a bytových domech. Stejně tak jimi zakrýváme balkóny, pergoly, vchody a vjezdy.

Mezi vyhledávané vlastnosti předokenních / venkovních rolet patří schopnost vytvořit stoprocentní stín, umění v létě významně ochladit a v zimě oteplit interiér díky výborným izolačním vlastnostem, i to, že svojí pevností pomáhají chránit naše bezpečí před zloději, naše uši před venkovním ruchem, že jsou odolné proti nepřízni počasí a že díky nim máme soukromí.

Předokenní / venkovní roleta je nejenom v naší nabídce, ale i ve světě stínící techniky špičkový produkt, na který se naše firma Almma s.r.o. zaměřuje již od roku 1999 včetně montáže.

Pokud vás zajímávíce, zveme vás na náš web do části Venkovní rolety, kde najdete podrobné a ucelené informace včetně možnosti nezávazné cenové kalkulace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Montáž zdarma lze uplatnit pouze při uzavírání nové smlouvy na venkovní rolety, venkovní žaluzie a screenové rolety. Na již uzavřené smlouvy nelze akci využít. Jednotlivé slevové akce není možné kombinovat. Akce platí při objednání zakázky a zaplacení zálohy do 31. 3. 2024. Montáž zakázky musí být provedena nejdéle do 31. 5. 2024.