Jaká je cena venkovních žaluzií?

Venkovní žaluzie Praha
4.11.2021
Předokenní rolety do celého paneláku
24.1.2022
Venkovní žaluzie Praha
4.11.2021
Předokenní rolety do celého paneláku
24.1.2022

venkovní žaluzie cena

Venkovní žaluzie je stínící produkt, který vám poskytne světelný a tepelný komfort v létě i v zimě.  Designově doplní váš domov, sídlo vaší firmy i výrobní halu. A pokud vlastníte či budujete nízkoenergetický nebo pasivní dům, jistě už máte nastudovánu značnou úsporu energie, které u nich pomocí venkovních žaluzií dosáhnete.

 

Nepochybně vás zajímá, kolik naše venkovní žaluzie stojí. Abyste se mohli rozhodnout, zda bude pro vás námi nabízená cena přijatelná, velmi rámcově můžeme říct, že běžně se u nás zákazníci dostanou na cenu venkovních žaluzií od cca 10 000 Kč do cca 15 000 Kč za kus ( tj. jedna venkovní žaluzie na jedno okno).

 

Mnozí z našich zákazníků by si rádi objednali venkovní žaluzie co nejrychleji a nejjednodušeji přes e-shop. Ptáte se, proč to neumožňujeme? Je to z důvodu, že nabízíme venkovní žaluzie s montáží, dopravou atd. K vypočítání ceny venkovních žaluzií totiž nestačí pouze vybrat si typ lamel, způsob ovládání žaluzií, jejich výšku a šířku. Vždy musíme vzít v potaz i další ryze individuální faktory. Specifika montáže jsou v každé situaci odlišné, někdy je třeba připočíst i doplňkové náklady, například lakování. V neposlední řadě hraje roli vzdálenost místa realizace od našeho sídla firmy Almma v Dobříši, odkud naši technici za vámi vyjedou. Montáž zajišťujeme v rámci celého Středočeského kraje, v Praze, v Plzeňském kraji a v části Jihočeského kraje a platí, že čím blíž to k nám máte, tím lépe pro Vás. Na druhou stranu vyrábíme kvalitní produkty a jsme zavedená stabilní firma s dlouholetou tradicí. Proto se na nás obracejí zákazníci i ze vzdálenějších oblastí. A my si toho vážíme.

 

První nezávazná konzultace s naším zaměřovacím technikem je zdarma. Díky tomu vám dokážeme připravit přesnější cenovou nabídku. Pokud byste po naší první návštěvě dospěli k závěru, že venkovní žaluzie od nás z jakéhokoli důvodu nechcete, stačí nám to dát na vědomí. Každý někdy změní názor a je to v pořádku.

 

Také se vám může přihodit velmi příjemná věc, že budete sledovat a „chytíte za pačesy“ naše výhodné časově omezené akce a pořídíte si kupříkladu venkovní žaluzie s montáží zcela zdarma nebo získáte jinou výhodu. Aktuální cenové akce u veškerých našich produktů můžete průběžně sledovat na našich webových stránkách, na facebooku, také se o nich dozvíte z newsletterůkteré si můžete nechat zdarma zasílat na email.

 

Zajímají vás obvyklé faktory, které ovlivňují to, kolik nakonec venkovní žaluzie stojí? Náklady může navýšit lepší motor. Pokud chceme ovládat žaluzie přes mobilní telefon odkudkoliv, motor musí mít rádiový přijímač. Také pokud se rozhodneme své žaluzie chránit před poryvy větru, na které jsou náchylné a mohly by se  jimi poškodit, dá se pořídit větrné čidlo, které sice náklady navýší, ale také se díky němu venkovní žaluzie při silnějším větru pomocí motoru samy vytáhnou nahoru.

 

Cenu venkovních žaluzií můžete zvýšit nebo snížit také výběrem typu lamel. Zákazníci, kteří chtějí co nejvíce ušetřit, volí jednoduché lamely základního typu C, ovšem je třeba počítat s tím, že tento typ není vhodný při potřebě úplného zastínění prostoru. Zákazníkům po našich zkušenostech na všechny druhy staveb doporučujeme lamely typu Z. Ty se nám osvědčují nejlépe. Mají na spodní straně pogumování k utěsnění a utlumení zvuku při pohybu lamel a ze všech typů lamel stíní nejkvalitněji. Jsou i nejodolnější vůči větru. Případně si najděte jiný pro Vás vhodný typ lamel na našem webu, kde ještě nabízíme typ F (odlehčená verze typu C) a typ S (podobný typu Z, liší se designem).

 

Na našem webu si můžete požádat o zaslání předběžné nezávazné cenové kalkulace, kterou vám spočítáme a zašleme zdarma. Zvolíte si variantu venkovních žaluzií, o kterou máte zájem – zda o variantu s podomítkovým plechem, s pohledovým krycím plechem nebo bez krycího plechu ( na našich stránkách najdete i vysvětlení, kdy se která varianta používá). Poté vyplníte požadované (klidně přibližné) rozměry žaluzií v centimetrech na výšku, šířku a kolik budete potřebovat kusů žaluzií. Vyberete si i způsob ovládání – elektropohonem, manuálně nebo oběma způsoby – a uvedete, jestli máte zájem  o lamely typu Z, C, S nebo F. Nakonec přidáte vaše kontaktní údaje, místo realizace, případně i doplňující vzkaz pro nás. Odešlete nám vše ke kalkulaci a my se Vám co nejdříve ozveme.

 

Pokud neholdujete technice a nevíte, jak a co ohledně venkovních žaluzií vybrat, nebo máte k výpočtu ceny venkovních žaluzií jakýkoli dotaz, využijte buď naši kolonku „Poptávka/ Dotaz,“ zavolejte nám na linku určenou pro Vaše dotazy 271 742 002 nebo nám napište na almma@almma.cz.

 

Můžeme neskromně ale pravdivě říct, že vlídný stín, soukromí i teplotní zpříjemnění, které poskytují naše venkovní žaluzie, jsou přímo k nezaplacení. Přesto jsme ceny nastavili tak, abyste si je pořídit mohli. Přesvědčte se o tom sami.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Montáž zdarma lze uplatnit pouze při uzavírání nové smlouvy na venkovní rolety, venkovní žaluzie a screenové rolety. Na již uzavřené smlouvy nelze akci využít. Jednotlivé slevové akce není možné kombinovat. Akce platí při objednání zakázky a zaplacení zálohy do 31. 3. 2024. Montáž zakázky musí být provedena nejdéle do 31. 5. 2024.

5 LET ZÁRUKA DÍKY GARANČNÍMU SERVISU

Standartní záruku na výrobky (24 měsíců) si můžete prodloužit až na 5 let (60 měsíců) tím, že na nich bude jednou ročně po dobu pěti let prováděn garanční servis. Tím se záruka prodlužuje vždy o rok (do dalšího garančního servisu).

Garanční servis je třeba si objednat na e-mailu servis@almma.cz nebo na telefonním čísle +420 725 003 970. Garanční servis je zpoplatněn dle aktuálního servisního ceníku.

Tato možnost prodloužení záruky se vztahuje na výrobky:

  • předokenní rolety Almma
  • garážová vrata
  • venkovní žaluzie
  • screenové rolety

Při prodloužených zárukách garantujeme dodání nového dílu (materiálu) či jeho opravu ZDARMA. Jeho případná montáž a demontáž není součástí prodloužených záruk a cena za práci a dopravu se řídí platným ceníkem servisních oprav Almma.

Reklamace v záruční lhůtě může být uplatněna pouze po předložení záručního listu (předávacího protokolu). Záruka se vztahuje na nové díly a provedenou práci. Opravený produkt musí být při předání řádně a funkčně vyzkoušen a následně předán objednateli opravy.

REKLAMACE MOTORU

Na motory Somfy je poskytnuta záruka po dobu 5 let (60 měsíců). Tedy i v případě zániku záruky na rolety (24 měsíců), stále trvá záruka na motor jako takový. V případě zjištění závady motoru, bude tento odeslán na reklamaci k výrobci motoru. Na vyřízení reklamace platí standardní zákonná lhůta 30 dnů. Almma v takovém případě zprostředkuje reklamační zásah (posouzení a případná demontáž motoru za účelem vyřízení reklamace). Protože po uplynutí 24 měsíční záruční doby rolet již tyto nejsou v záruce, je doprava, výměna/demontáž motoru zpoplatněna dle aktuálního servisního ceníku Almma.

Servisní zásah pak může probíhat následně:

1. Roleta zůstane demontovaná = bez motoru po dobu nutnou pro vyřízení reklamace. V případě oprávněné reklamace (dle posouzení výrobce na základě záručních podmínek) vám bezodkladně poskytneme nový kus motoru.

2. Po domluvě je možné motor přímo na místě vyměnit za nový kus (bez posouzení výrobcem). V tom případě Vám bude nový motor účtován. Bude-li pak výrobcem reklamace uznána, necháme vám namontovaný nový motor a účtovanou částku vám bezodkladně vyplatíme na účet.