Do 1.9.2021 jsme pro vás zmrazili ceny našich výrobků!

Venkovní žaluzie jako oči vašeho domova
28.6.2021
Rolety na střešní okna
16.7.2021
Venkovní žaluzie jako oči vašeho domova
28.6.2021
Rolety na střešní okna
16.7.2021

Vážení zákazníci a přátelé stínící techniky,

pravděpodobně jste také zaznamenali globální situaci ohledně nedostatku výrobních materiálů a s tím spojený skokový nárůst cen napříč obory.

Bohužel tento trend, přes veškerou snahu, už dohání také naši firmu. Ceny některých hlavních výrobních materiálů nám dodavatel v podstatě zde dne na den zvednul o 10-20%.

Z toho důvodu není v našich silách z dlouhodobého hlediska udržet stávající ceny.

Pro všechny stávající cenové nabídky

Pokud od nás máte v tuto chvíli cenovou nabídku na venkovní hliníkové rolety, bezpečnostní rolety, plissované sítě a plissé, můžeme Vám tyto ceny zmrazit nebo chcete li garantovat až do 1.9.2021, což je nejpozdější datum vaší případné závazné objednávky.

Pro nové objednávky

Pokud stále ještě váháte s pořízením venkovních hliníkových rolet, bezpečnostních rolet, plissovaných sítí nebo plissé, upřímně Vám radíme neotálet a stejně jako u současných cenových nabídek vám dokážeme současné ceny zachovat pro závazné nové objednávky do 1.9.2021.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Montáž zdarma lze uplatnit pouze při uzavírání nové smlouvy na venkovní rolety, venkovní žaluzie a screenové rolety. Na již uzavřené smlouvy nelze akci využít. Jednotlivé slevové akce není možné kombinovat. Akce platí při objednání zakázky a zaplacení zálohy do 31. 3. 2024. Montáž zakázky musí být provedena nejdéle do 31. 5. 2024.

5 LET ZÁRUKA DÍKY GARANČNÍMU SERVISU

Standartní záruku na výrobky (24 měsíců) si můžete prodloužit až na 5 let (60 měsíců) tím, že na nich bude jednou ročně po dobu pěti let prováděn garanční servis. Tím se záruka prodlužuje vždy o rok (do dalšího garančního servisu).

Garanční servis je třeba si objednat na e-mailu servis@almma.cz nebo na telefonním čísle +420 725 003 970. Garanční servis je zpoplatněn dle aktuálního servisního ceníku.

Tato možnost prodloužení záruky se vztahuje na výrobky:

  • předokenní rolety Almma
  • garážová vrata
  • venkovní žaluzie
  • screenové rolety

Při prodloužených zárukách garantujeme dodání nového dílu (materiálu) či jeho opravu ZDARMA. Jeho případná montáž a demontáž není součástí prodloužených záruk a cena za práci a dopravu se řídí platným ceníkem servisních oprav Almma.

Reklamace v záruční lhůtě může být uplatněna pouze po předložení záručního listu (předávacího protokolu). Záruka se vztahuje na nové díly a provedenou práci. Opravený produkt musí být při předání řádně a funkčně vyzkoušen a následně předán objednateli opravy.

REKLAMACE MOTORU

Na motory Somfy je poskytnuta záruka po dobu 5 let (60 měsíců). Tedy i v případě zániku záruky na rolety (24 měsíců), stále trvá záruka na motor jako takový. V případě zjištění závady motoru, bude tento odeslán na reklamaci k výrobci motoru. Na vyřízení reklamace platí standardní zákonná lhůta 30 dnů. Almma v takovém případě zprostředkuje reklamační zásah (posouzení a případná demontáž motoru za účelem vyřízení reklamace). Protože po uplynutí 24 měsíční záruční doby rolet již tyto nejsou v záruce, je doprava, výměna/demontáž motoru zpoplatněna dle aktuálního servisního ceníku Almma.

Servisní zásah pak může probíhat následně:

1. Roleta zůstane demontovaná = bez motoru po dobu nutnou pro vyřízení reklamace. V případě oprávněné reklamace (dle posouzení výrobce na základě záručních podmínek) vám bezodkladně poskytneme nový kus motoru.

2. Po domluvě je možné motor přímo na místě vyměnit za nový kus (bez posouzení výrobcem). V tom případě Vám bude nový motor účtován. Bude-li pak výrobcem reklamace uznána, necháme vám namontovaný nový motor a účtovanou částku vám bezodkladně vyplatíme na účet.