Venkovní žaluzie jako oči vašeho domova

Látkové rolety
Látkové rolety, které oknům sluší
10.6.2021
Almma zmrazení cen
Do 1.9.2021 jsme pro vás zmrazili ceny našich výrobků!
14.7.2021
Látkové rolety
Látkové rolety, které oknům sluší
10.6.2021
Almma zmrazení cen
Do 1.9.2021 jsme pro vás zmrazili ceny našich výrobků!
14.7.2021

Venkovní žaluzie jako oči vašeho domova

 

 

Okna jsou pro dům jako třešnička na dortu. Vašemu domu dávají konečný výraz a mohou být otevřená, anebo zavřená. Jako krásná dívka když přimhouří oči, může tím vyjádřit touhu, vztek, očekávání, chlad. Okna vám pomohou otevřít se vnějšímu dění, anebo naopak uzavřít život do soukromí.

S těmi všemi podobnými náladami můžete pracovat, pokud se rozhodnete oknům pořídit vnější žaluzie. Navíc nemusíte v tomto případě spoléhat na náhodu – vše si určujete sami. Kdy se otevřete okolí a kdy si dopřejete soukromí pro vás i svoji rodinu.

Je to jednoduché. Žaluzie se totiž skládají z jednoduchých hliníkových lamel, které podle potřeby můžete vytáhnout, anebo stáhnout až do spodní polohy. Můžete je naklápět tak, že propouští i ve stažené poloze dostatek světla tak, aby člověk nemusel rozsvěcet žárovky. Naopak. Když venku nesnesitelně svítí slunce, snadným naklopením lamel zabráníte vstupu tepla do interiéru a tím zabráníte jeho přehřívání. Tím během léta můžete zajistit snížení vnitřní teploty až o deset stupňů. A to bez použití klimatizace a tím i následných nákladů na provoz.

Venkovní žaluzie mají ještě další kouzlo. Můžete je řídit nejen ručně, ale i pomocí dálkového centrálního ovládání. Nařídíte si například, že v době, kdy se začíná v domě rozsvěcet, samy se zatáhnou., takže vám nikdo nebude koukat do oken a sledovat, jak se celá rodina schází na večeři. Kdo máte v domě větší prosklené plochy, určitě víte, jak je to důležité. Dnes už dokonce mohou být žaluzie dokonce propojené s meteorologickou stanicí, a jakmile se blíží bouřka a silný vítr, samy se zatáhnou a chrání dům před nepřízní počasí. A navíc – době běžného wifi připojení je úplně normální, že je můžete ovládat odkudkoli, třeba i z dovolené na druhém konci světa.

Na pořízení venkovních žaluzií není nikdy pozdě. Nevadí, že s nimi nepočítal váš architekt přímo při projektování domu. Venkovní žaluzie dokážeme nainstalovat i dodatečně na stávající okna a rozhodně se nemusíte bát, že by schránky, do kterých se jednotlivé lamely nabalují, na domě působily nějak rušivě. Až je uvidí kolemjdoucí, rozhodně nepozná, že by byly nějak násilně “naroubované” na okno. Zato vám udělají hodně radosti a přinesou hodně užitku, pohodlí a komfortu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Montáž zdarma lze uplatnit pouze při uzavírání nové smlouvy na venkovní rolety, venkovní žaluzie a screenové rolety. Na již uzavřené smlouvy nelze akci využít. Jednotlivé slevové akce není možné kombinovat. Akce platí při objednání zakázky a zaplacení zálohy do 31. 3. 2024. Montáž zakázky musí být provedena nejdéle do 31. 5. 2024.

5 LET ZÁRUKA DÍKY GARANČNÍMU SERVISU

Standartní záruku na výrobky (24 měsíců) si můžete prodloužit až na 5 let (60 měsíců) tím, že na nich bude jednou ročně po dobu pěti let prováděn garanční servis. Tím se záruka prodlužuje vždy o rok (do dalšího garančního servisu).

Garanční servis je třeba si objednat na e-mailu servis@almma.cz nebo na telefonním čísle +420 725 003 970. Garanční servis je zpoplatněn dle aktuálního servisního ceníku.

Tato možnost prodloužení záruky se vztahuje na výrobky:

  • předokenní rolety Almma
  • garážová vrata
  • venkovní žaluzie
  • screenové rolety

Při prodloužených zárukách garantujeme dodání nového dílu (materiálu) či jeho opravu ZDARMA. Jeho případná montáž a demontáž není součástí prodloužených záruk a cena za práci a dopravu se řídí platným ceníkem servisních oprav Almma.

Reklamace v záruční lhůtě může být uplatněna pouze po předložení záručního listu (předávacího protokolu). Záruka se vztahuje na nové díly a provedenou práci. Opravený produkt musí být při předání řádně a funkčně vyzkoušen a následně předán objednateli opravy.

REKLAMACE MOTORU

Na motory Somfy je poskytnuta záruka po dobu 5 let (60 měsíců). Tedy i v případě zániku záruky na rolety (24 měsíců), stále trvá záruka na motor jako takový. V případě zjištění závady motoru, bude tento odeslán na reklamaci k výrobci motoru. Na vyřízení reklamace platí standardní zákonná lhůta 30 dnů. Almma v takovém případě zprostředkuje reklamační zásah (posouzení a případná demontáž motoru za účelem vyřízení reklamace). Protože po uplynutí 24 měsíční záruční doby rolet již tyto nejsou v záruce, je doprava, výměna/demontáž motoru zpoplatněna dle aktuálního servisního ceníku Almma.

Servisní zásah pak může probíhat následně:

1. Roleta zůstane demontovaná = bez motoru po dobu nutnou pro vyřízení reklamace. V případě oprávněné reklamace (dle posouzení výrobce na základě záručních podmínek) vám bezodkladně poskytneme nový kus motoru.

2. Po domluvě je možné motor přímo na místě vyměnit za nový kus (bez posouzení výrobcem). V tom případě Vám bude nový motor účtován. Bude-li pak výrobcem reklamace uznána, necháme vám namontovaný nový motor a účtovanou částku vám bezodkladně vyplatíme na účet.