Lze spojit rolety a žaluzie? Co třeba taková roleta s funkcí žaluzie?
30.9.2022
Stínění v interiéru, když máte kočku?
3.10.2022
Lze spojit rolety a žaluzie? Co třeba taková roleta s funkcí žaluzie?
30.9.2022
Stínění v interiéru, když máte kočku?
3.10.2022

Dejte oknům duši

 

Už jste slyšeli o tom, jak dodat vašim oknům duši? Není nic jednoduššího než jim dopřát pořádné a kvalitní žaluzie. Proč bychom oknům nemohli dopřát více estetična? Nebo se vám líbí okno holé, prázdné? Přeci i každý člověk se chce nějakým způsobem parádit. Muži nosí hodinky, ženy kabelky, děti různé doplňky. Tak proč nedopřát oknům žaluzie?

Navíc hlavní funkcí venkovních žaluzií je zastínění, které se v horkých letních dnech hodí a v noci chrání před úmorným svitem měsíce. V dnešní době jsou žaluzie moderní, mají různý design, a proto se hodí téměř do každého interiéru. Okna tak dostanou jiný rozměr a hned to nevypadá tak smutně jako bez žaluzií. T světla do interiéru.

Jsou navíc složeny z tenkých hliníkových lamel, které se navíc dokáží naklápět, a tak mění propustnost. Světlo tedy v interiéru může být velmi jasné nebo naopak tlumené až do šera. A jistě nepohrdnete ani izolační vlastností. A pokud se chcete vyhnout pohledům zvenčí až do vašeho interiéru, není nic jednoduššího než použít žaluzie.

Už si představujete, jak vámi zvolené žaluzie upravují vzhled vašich oken a vy se tak můžete cítit v dokonalém domě příjemně? Nebo ještě stále uvažujete, jaký nejlepší motiv pro vaše okna zvolit? I s tím vám dokážeme na prodejně poradit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Montáž zdarma lze uplatnit pouze při uzavírání nové smlouvy na venkovní rolety, venkovní žaluzie a screenové rolety. Na již uzavřené smlouvy nelze akci využít. Jednotlivé slevové akce není možné kombinovat. Akce platí při objednání zakázky a zaplacení zálohy do 31. 3. 2024. Montáž zakázky musí být provedena nejdéle do 31. 5. 2024.