Lze spojit rolety a žaluzie? Co třeba taková roleta s funkcí žaluzie?
30.9.2022
Stínění v interiéru, když máte kočku?
3.10.2022
Lze spojit rolety a žaluzie? Co třeba taková roleta s funkcí žaluzie?
30.9.2022
Stínění v interiéru, když máte kočku?
3.10.2022

Dejte oknům duši

 

Už jste slyšeli o tom, jak dodat vašim oknům duši? Není nic jednoduššího než jim dopřát pořádné a kvalitní žaluzie. Proč bychom oknům nemohli dopřát více estetična? Nebo se vám líbí okno holé, prázdné? Přeci i každý člověk se chce nějakým způsobem parádit. Muži nosí hodinky, ženy kabelky, děti různé doplňky. Tak proč nedopřát oknům žaluzie?

Navíc hlavní funkcí venkovních žaluzií je zastínění, které se v horkých letních dnech hodí a v noci chrání před úmorným svitem měsíce. V dnešní době jsou žaluzie moderní, mají různý design, a proto se hodí téměř do každého interiéru. Okna tak dostanou jiný rozměr a hned to nevypadá tak smutně jako bez žaluzií. T světla do interiéru.

Jsou navíc složeny z tenkých hliníkových lamel, které se navíc dokáží naklápět, a tak mění propustnost. Světlo tedy v interiéru může být velmi jasné nebo naopak tlumené až do šera. A jistě nepohrdnete ani izolační vlastností. A pokud se chcete vyhnout pohledům zvenčí až do vašeho interiéru, není nic jednoduššího než použít žaluzie.

Už si představujete, jak vámi zvolené žaluzie upravují vzhled vašich oken a vy se tak můžete cítit v dokonalém domě příjemně? Nebo ještě stále uvažujete, jaký nejlepší motiv pro vaše okna zvolit? I s tím vám dokážeme na prodejně poradit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Montáž zdarma lze uplatnit pouze při uzavírání nové smlouvy na venkovní rolety, venkovní žaluzie a screenové rolety. Na již uzavřené smlouvy nelze akci využít. Jednotlivé slevové akce není možné kombinovat. Akce platí při objednání zakázky a zaplacení zálohy do 31. 3. 2024. Montáž zakázky musí být provedena nejdéle do 31. 5. 2024.

5 LET ZÁRUKA DÍKY GARANČNÍMU SERVISU

Standartní záruku na výrobky (24 měsíců) si můžete prodloužit až na 5 let (60 měsíců) tím, že na nich bude jednou ročně po dobu pěti let prováděn garanční servis. Tím se záruka prodlužuje vždy o rok (do dalšího garančního servisu).

Garanční servis je třeba si objednat na e-mailu servis@almma.cz nebo na telefonním čísle +420 725 003 970. Garanční servis je zpoplatněn dle aktuálního servisního ceníku.

Tato možnost prodloužení záruky se vztahuje na výrobky:

  • předokenní rolety Almma
  • garážová vrata
  • venkovní žaluzie
  • screenové rolety

Při prodloužených zárukách garantujeme dodání nového dílu (materiálu) či jeho opravu ZDARMA. Jeho případná montáž a demontáž není součástí prodloužených záruk a cena za práci a dopravu se řídí platným ceníkem servisních oprav Almma.

Reklamace v záruční lhůtě může být uplatněna pouze po předložení záručního listu (předávacího protokolu). Záruka se vztahuje na nové díly a provedenou práci. Opravený produkt musí být při předání řádně a funkčně vyzkoušen a následně předán objednateli opravy.

REKLAMACE MOTORU

Na motory Somfy je poskytnuta záruka po dobu 5 let (60 měsíců). Tedy i v případě zániku záruky na rolety (24 měsíců), stále trvá záruka na motor jako takový. V případě zjištění závady motoru, bude tento odeslán na reklamaci k výrobci motoru. Na vyřízení reklamace platí standardní zákonná lhůta 30 dnů. Almma v takovém případě zprostředkuje reklamační zásah (posouzení a případná demontáž motoru za účelem vyřízení reklamace). Protože po uplynutí 24 měsíční záruční doby rolet již tyto nejsou v záruce, je doprava, výměna/demontáž motoru zpoplatněna dle aktuálního servisního ceníku Almma.

Servisní zásah pak může probíhat následně:

1. Roleta zůstane demontovaná = bez motoru po dobu nutnou pro vyřízení reklamace. V případě oprávněné reklamace (dle posouzení výrobce na základě záručních podmínek) vám bezodkladně poskytneme nový kus motoru.

2. Po domluvě je možné motor přímo na místě vyměnit za nový kus (bez posouzení výrobcem). V tom případě Vám bude nový motor účtován. Bude-li pak výrobcem reklamace uznána, necháme vám namontovaný nový motor a účtovanou částku vám bezodkladně vyplatíme na účet.