Bytový dům Pšenčíkova 678/16, Praha
20.1.2023
Předsedkyně SVJ Minická chválí Almmu za skvělou komunikaci a prezentaci produktů na schůzi SVJ
2.8.2023
Panelákové stínění
Panelákové stínění
Můžete nám v krátkosti představit Váš dům a jeho obyvatele?

Bytový dům se nachází v ulici Zázvorkova v Praze 13 čtvrti Stodůlky. Dům má dva vchody a 60 bytových jednotek. Žije zde okolo 140 obyvatel, třetina v důchodovém věku. Bytové družstvo bylo založeno v roce 2007

Jak vznikla myšlenka pořízení venkovních rolet?

V domě máme 12 bytů o velikosti 2KK. Po většinu roku do nich svítí sluníčko, což bylo pro obyvatele nepříjemné. Rozhodli jsme se tedy pro pořízení venkovních rolet, které získaly pozitivní ohlasy. Lidé si dobré zkušenosti předávali mezi sebou a časem měli o rolety zájem i ostatní obyvatelé. Jedním z důvodů byl také boj proti inflaci, nechtěli jsme, aby družstevní peníze ztrácely svou hodnotu, a proto jsme udělali investici v podobě pořízení venkovních rolet. Návrh na pořízení nám schválila členská schůze družstva. 

Kde jste objevili společnost Almma s.r.o.? Získali jste doporučení od jiných zákazníků nebo jste použili webové stránky či tištěné časopisy?

Před pár lety jsem sháněl markýzu do svého bytu a tehdy jsem narazil na společnost Almma s.r.o. Ačkoli jsem markýzu nakonec nekoupil, dostával jsem různé propagační materiály od společnosti Almma, a proto jsem měl o firmě již nějaké povědomí. Vybírali jsme asi z pěti společnostní pro instalaci venkovních rolet, ale pro Almma s.r.o. jsme se rozhodli především proto, že nabízí kompletní servis. Nejen instalaci, ale především vlastní produtky.

Jednání s obyvateli domů nejsou často jednoduchá. Jak se Vám podařilo všechny přesvědčit k instalaci venkovních rolech a jak dlouho komunikace probíhala?

Komunikace s obyvateli byla celkem jednoduchá. Vzájemně si předávali pozitivní ohlasy. Proběhlo hlasování a téměř 80% obyvatel bylo pro.

Jak jste byli spokojeni s komunikací se společnosti Almma.cz?

Komunikace byla bezproblémová a příjemná. Obchodní zástupce nám vše vysvětlil, výrobky odprezentoval a s čímkoliv poradil.

Byla prezentace uspořádána i pro vlastníka bytových jednotek, tedy bytové družstvo?

Plán pro nákup venkovních rolet jsme řešili s kontrolní komisí bytového družstva, která ho bez problémů schválila.

Jak jste byl spokojen s montáží a jak dlouho trvala?

Vše probíhalo bez sebemenších problémů. Domluvili jsme se na termínech montáže a ty byly dodrženy. Od podpisu smlouvy po instalaci uběhl pouhý měsíc.

Vybrali jste si rolety s vyšším standardem – rádiové ovládání. Co vás vedlo k tomuto kroku?

Vyšší standard je sice finančně náročnější, ale rozhodně se vyplatí. Nechtěli jsme, aby obyvatelé museli mít v bytě další elektrické tlačítko, takže rádiové ovládání byla přirozená volba.

Doporučil byste společnost Almma s.r.o. i jiným zájemcům?

Rozhodně mohu doporučit. Od komunikace přes prezentaci výrobků až po samotné vyhotovení, vše proběhlo na jedničku.

 

Mnohokrát Vám děkujeme za poskytnuté odpovědi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *