Předsedkyně SVJ Minická chválí Almmu za skvělou komunikaci a prezentaci produktů na schůzi SVJ

Chrání před vedrem a pomáhají zdravému spánku, popisuje výhody venkovních rolet vedoucí obchodního oddělení
21.6.2023
Hledali jsme kvalitní produkty a bezproblémovou komunikaci, a to Almma splnila, říká spokojený předseda SVJ Pšenčíkova 679 pan Vojta
2.8.2023

 

Na vedro v paneláku je třeba být včas připraven. Tím se řídili i obyvatelé panelového domu v ulici Minická v Praze 8 Čimicích. Předsedkyně SVJ Minická paní Mokrá kontaktovala společnost Almma s.r.o. s poptávkou na instalaci venkovních rolet do třech vchodů, s požadavkem na dokončení před začátkem léta. Vše se povedlo na jedničku a obyvatelé panelového domu si pochvalují příjemnou teplotu v bytových jednotkách.

Jak vznikla prvotní myšlenka k pořízení venkovních rolet?

Opravdu velké horko, které v bytech v létě panuje. Především v garsonkách, které na rozdíl od větších bytů nemají možnost větrat. V našem bytě se to dá vydržet, ale nájemníci garsonek byli nešťastní, protože jim slunce do bytu svítilo od rána do večera.

Přesvědčit všechny obyvatele takto velkých domů, není občas jednoduché. Jak to probíhalo ve vašem SVJ?

Domluva byla bezproblémová. Pomohla osobní prezentace od pana Čtvrtníka (vedoucí obchodního oddělení). Problém nastal až při instalaci, protože někdo napřed rolety nechtěl a pak se usmyslel, že by se mu také líbily

A tak jste oslovili společnost Almma? Kde jste na nás narazili?

Ano, minulý rok v létě jsme o roletách začali přemýšlet. Vyhledali jsme vás na internetu.

Vybírali jste i z konkurenčních firem? A případně co rozhodlo pro Almmu?

Samozřejmě jsme vybírali z více firem a porovnávali jejich nabídky. Vaše společnost sice není nejlevnější, ale má nejlepší přístup k zákazníkům. Jako jediní jste nám nabídli konzultaci na schůzi SVJ. S panem Čtvrtníkem byla skvělá domluva. Přijel na schůzi SVJ, vše nám odprezentoval, vysvětlil a odpovídal na dotazy. To rozhodlo, proč jsme si vybrali zrovna vás. I s ostatními zaměstnanci nebyl žádný problém. Na čem jsme se domluvili, to proběhlo, jak mělo.

Udeřila opravdu neúnosná vedra. Poznáte již snížení teploty v bytech díky venkovním roletám?

Je to opravdu poznat. Někteří obyvatelé mají rolety zatažené celý den. Používají je opravdu všichni a nemohou si je vynachválit. Bylo nám řečeno, že rolety vytvoří něco jako třetí sklo. A je to pravda. Díky roletám je okno studené a nezahřívá se. Pokud budeme mít ve společenství dost peněz, necháme si od vás nainstalovat rolety i na opačnou stranu paneláku.

Jste s roletami spokojeni a máte nějakou zpětnou vazbu od jednotlivých nájemníků?

Nikdo si nestěžoval. Montáže proběhly dle přesně daných termínů, takže si lidé zařídili, aby byli doma. Technici byli rychlí, vstřícní i ochotní.

Doporučila byste venkovní rolety i do jiných SVJ či Bytových družstev?

Určitě doporučila. Měli jsme tu hodně firem na spoustu prací, ale ne vždy se setkáte s firmou, se kterou není žádný problém.

Informace o SVJ Minická 373

Dům se nachází v klidné lokalitě u Čimického háje. Poblíž je stanice metra a autobusová zastávka. V domě je 72 bytových jednotek, které dříve patřily ČKD, nyní jsou v osobním vlastnictví. Většina obyvatele bydlí v podnájmu. Demografické rozdělení je různé. Dříve tu žili převážně starší lidé, v posledních letech se nastěhovali i mladí lidé a rodiny s dětmi.

 

                                                                                                                                                                                                           

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *