Chrání před vedrem a pomáhají zdravému spánku, popisuje výhody venkovních rolet vedoucí obchodního oddělení

Dobříšský triatlon
9.6.2023
Předsedkyně SVJ Minická chválí Almmu za skvělou komunikaci a prezentaci produktů na schůzi SVJ
2.8.2023
Dobříšský triatlon
9.6.2023
Předsedkyně SVJ Minická chválí Almmu za skvělou komunikaci a prezentaci produktů na schůzi SVJ
2.8.2023

Trápí vás nesnesitelné vedro ve vašem panelovém domě? Máme pro vás jednoduché řešení. Venkovní rolety od společnosti Almma s.r.o. sníží teplotu v bytě až o 10°C a zároveň chrání váš byt před nepříznivými vlivy, hmyzem, hlukem či vloupáním.

Vedoucí obchodního oddělení pan Jiří Čtvrtník v krátkém rozhovoru prozradil největší výhody venkovního stínění a benefity, které obyvatelům přinesou.

Dobrý den, pane Čtvrtníku. Můžete nám popsat výhody instalace venkovních rolet v panelových domech?

Největší benefitem je ochrana před sluncem a vysokými teplotami. V letních měsících dokáží rolety snížit teplotu v bytě až o 10°C. Benefitů je ale samozřejmě mnohem více. Rolety ochrání okno před nepříznivými vlivy, chrání proti hluku i proti vloupání. Další velkou výhodu přinesou rolety v zimním období. Venkovní rolety na okně vytvoří v podstatě třetí vrstvu a pomohou s úsporou energie za vytápění až o 15 %. Nemůžeme opomenout ani klidný spánek. V dnešní uspěchané době lidé čím dál více dbají na spánkovou hygienu. Venkovní rolety dokáží vytvořit téměř absolutní tmu, která je pro dlouhý spánek důležitá. Dalším benefitem je snížení hluku až o 10 dB a připomenout musím také fakt, že se lidé v bytě cítí bezpečněji, pokud mají stažené rolety.

Jak dlouhá je průměrná životnost vašich venkovních rolet a je třeba nějaká údržba?

Roleta je bezúdržbový výrobek, o který se není třeba starat. Můžete ji čistit vodou a obyčejným čistícím prostředkem. Zákazníkům doporučujeme zvolit rolety s elektrickým motorem. Motor zajistí mnohaletý provoz. Při denním provozu po dobu 20 let může roleta vyjet a zajet zcela běžně i 10 000x.

Jak dlouho trvá celý proces pořízení venkovních rolet? Poskytujete i servis?

Po přijetí poptávky či konzultací s obchodním zástupcem, vytvoříme orientační cenovou nabídku. Poté se domluví tzv. zaměření, které v každém bytě zabere přibližně 15 minut. Po zaměření vytvoříme přesnou cenovou nabídku. Zhotovíme smlouvu o dodávce a montáží stínící techniky. Po zaplacení zálohy začneme rolety vyrábět. Dle velikosti zakázky výroba zabere cca dva až čtyři týdny. Kompletní montáž v jednom bytě trvá přibližně dvě hodiny včetně elektroinstalace. Technická podpora a pozáruční servis je samozřejmostí.

Máte nějaké příklady panelových domů, kde jste rolety instalovali a jaké byly reference od zákazníků?

Úspěšně jsme nainstalovali rolety na desítky panelových domů, takže příkladů máme hodně. V letošním roce jsme úspěšně dokončili zakázky na panelových domech v Neratovicích a Praze, kde jsou nájemnici opravdu spokojeni. Máme pozitivní ohlasy od předsedů SVJ i samotných nájemníků. Velmi nás potěšilo vyjádření pana Vojty, předsedy SVJ domu Pšenčíkova v Praze 12. Předseda SVJ doslova řekl: „Hledali jsme kvalitní produtky a bezproblémovou komunikaci a Almma vše splnila,“ z čehož máme velkou radost. Pozitivních recenzí máme opravdu mnoho a můžete si je přečíst na našem webu.

Jaké jsou nejčastější dotazy, na které se Vás zákazníci pokládají?

Zákazníci mají opravdu mnoho dotazů. Nejčastěji se ptají na časový horizont, který jsem již zmínil v úvodu rozhovoru. Často jsem tázán, co je třeba k montáži a zaměření. Stačí vše sundat z parapetu, vytvořit prostor nejméně 1,5 metru a zpřístupnit elektrickou zásuvku. S tím souvisejí i dotazy, zda je nutná elektrická příprava. Není, vše uděláme sami. Důležitou informací také je, zda zvolit rolety na ruční nebo elektrické ovládání. Snažíme se všem doporučit elektrické ovládání, především kvůli komfortu a také proto, že při zatepleném panelovém domě ruční ovládání z pravidla nelze použít. Dalším častým dotazem je, zda rolety montujeme i během zimních měsíců. Samozřejmě. Rolety se kotví pomocí šroubů na rám okna. Instalace jednoho okna zabere cca půl hodiny, takže pouze zákazníkům trošku vyvětráme. Dále odpovídám na otázky ohledně čištění a seřizování. Rolety jsou bezúdržbový výrobek, pokud nedojde k mechanickému poškození. Čistit je stačí vodou a obyčejným čistícím prostředkem. Z vnější strany rolety oprší, stejně jako fasáda.

Můžete nám závěrem prozradit něco o Vaší společnosti a proč by si zákazníci měli zvolit právě Almma s.r.o.?

Společnost Almma s.r.o. byla založena v roce 1999, patří tedy mezi nejdéle působící společnosti v našem oboru. Jsme spolehlivým dodavatelem venkovních rolet, žaluziíí a interiérového stínění nejen do panelových domů. Zakládáme si na profesionalitě, která plyne z našeho seriózního jednání, z našich výrobků i služeb. Alfou a omegou je pro nás spokojenost našich zákazníků. Jsme také hrdým členem SPST – Svazu podnikatelů ve stínící technice. Jak jsem již zmínil, jsme na trhu od roku 1999, takže máme obrovské množství zkušeností. Zákazníkům se vždy snažíme vyjít vstříc a nabídku přizpůsobíme jejich představám. Naše produkty vždy zákazníkům odprezentujeme, v případě panelových domů, přineseme funkční vzorky na schůzi vlastníků. Ročně montujeme rolety na 15-20 panelových domů a od předsedů SVJ máme pouze pozitivní ohlasy. Poskytujeme také technickou podporu a samozřejmostí je pozáruční servis.

 

                                                                               

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Montáž zdarma lze uplatnit pouze při uzavírání nové smlouvy na venkovní rolety, venkovní žaluzie a screenové rolety. Na již uzavřené smlouvy nelze akci využít. Jednotlivé slevové akce není možné kombinovat. Akce platí při objednání zakázky a zaplacení zálohy do 31. 3. 2024. Montáž zakázky musí být provedena nejdéle do 31. 5. 2024.

5 LET ZÁRUKA DÍKY GARANČNÍMU SERVISU

Standartní záruku na výrobky (24 měsíců) si můžete prodloužit až na 5 let (60 měsíců) tím, že na nich bude jednou ročně po dobu pěti let prováděn garanční servis. Tím se záruka prodlužuje vždy o rok (do dalšího garančního servisu).

Garanční servis je třeba si objednat na e-mailu servis@almma.cz nebo na telefonním čísle +420 725 003 970. Garanční servis je zpoplatněn dle aktuálního servisního ceníku.

Tato možnost prodloužení záruky se vztahuje na výrobky:

  • předokenní rolety Almma
  • garážová vrata
  • venkovní žaluzie
  • screenové rolety

Při prodloužených zárukách garantujeme dodání nového dílu (materiálu) či jeho opravu ZDARMA. Jeho případná montáž a demontáž není součástí prodloužených záruk a cena za práci a dopravu se řídí platným ceníkem servisních oprav Almma.

Reklamace v záruční lhůtě může být uplatněna pouze po předložení záručního listu (předávacího protokolu). Záruka se vztahuje na nové díly a provedenou práci. Opravený produkt musí být při předání řádně a funkčně vyzkoušen a následně předán objednateli opravy.

REKLAMACE MOTORU

Na motory Somfy je poskytnuta záruka po dobu 5 let (60 měsíců). Tedy i v případě zániku záruky na rolety (24 měsíců), stále trvá záruka na motor jako takový. V případě zjištění závady motoru, bude tento odeslán na reklamaci k výrobci motoru. Na vyřízení reklamace platí standardní zákonná lhůta 30 dnů. Almma v takovém případě zprostředkuje reklamační zásah (posouzení a případná demontáž motoru za účelem vyřízení reklamace). Protože po uplynutí 24 měsíční záruční doby rolet již tyto nejsou v záruce, je doprava, výměna/demontáž motoru zpoplatněna dle aktuálního servisního ceníku Almma.

Servisní zásah pak může probíhat následně:

1. Roleta zůstane demontovaná = bez motoru po dobu nutnou pro vyřízení reklamace. V případě oprávněné reklamace (dle posouzení výrobce na základě záručních podmínek) vám bezodkladně poskytneme nový kus motoru.

2. Po domluvě je možné motor přímo na místě vyměnit za nový kus (bez posouzení výrobcem). V tom případě Vám bude nový motor účtován. Bude-li pak výrobcem reklamace uznána, necháme vám namontovaný nový motor a účtovanou částku vám bezodkladně vyplatíme na účet.