Chrání před vedrem a pomáhají zdravému spánku, popisuje výhody venkovních rolet vedoucí obchodního oddělení

Dobříšský triatlon
9.6.2023
Předsedkyně SVJ Minická chválí Almmu za skvělou komunikaci a prezentaci produktů na schůzi SVJ
2.8.2023
Dobříšský triatlon
9.6.2023
Předsedkyně SVJ Minická chválí Almmu za skvělou komunikaci a prezentaci produktů na schůzi SVJ
2.8.2023

Trápí vás nesnesitelné vedro ve vašem panelovém domě? Máme pro vás jednoduché řešení. Venkovní rolety od společnosti Almma s.r.o. sníží teplotu v bytě až o 10°C a zároveň chrání váš byt před nepříznivými vlivy, hmyzem, hlukem či vloupáním.

Vedoucí obchodního oddělení pan Jiří Čtvrtník v krátkém rozhovoru prozradil největší výhody venkovního stínění a benefity, které obyvatelům přinesou.

Dobrý den, pane Čtvrtníku. Můžete nám popsat výhody instalace venkovních rolet v panelových domech?

Největší benefitem je ochrana před sluncem a vysokými teplotami. V letních měsících dokáží rolety snížit teplotu v bytě až o 10°C. Benefitů je ale samozřejmě mnohem více. Rolety ochrání okno před nepříznivými vlivy, chrání proti hluku i proti vloupání. Další velkou výhodu přinesou rolety v zimním období. Venkovní rolety na okně vytvoří v podstatě třetí vrstvu a pomohou s úsporou energie za vytápění až o 15 %. Nemůžeme opomenout ani klidný spánek. V dnešní uspěchané době lidé čím dál více dbají na spánkovou hygienu. Venkovní rolety dokáží vytvořit téměř absolutní tmu, která je pro dlouhý spánek důležitá. Dalším benefitem je snížení hluku až o 10 dB a připomenout musím také fakt, že se lidé v bytě cítí bezpečněji, pokud mají stažené rolety.

Jak dlouhá je průměrná životnost vašich venkovních rolet a je třeba nějaká údržba?

Roleta je bezúdržbový výrobek, o který se není třeba starat. Můžete ji čistit vodou a obyčejným čistícím prostředkem. Zákazníkům doporučujeme zvolit rolety s elektrickým motorem. Motor zajistí mnohaletý provoz. Při denním provozu po dobu 20 let může roleta vyjet a zajet zcela běžně i 10 000x.

Jak dlouho trvá celý proces pořízení venkovních rolet? Poskytujete i servis?

Po přijetí poptávky či konzultací s obchodním zástupcem, vytvoříme orientační cenovou nabídku. Poté se domluví tzv. zaměření, které v každém bytě zabere přibližně 15 minut. Po zaměření vytvoříme přesnou cenovou nabídku. Zhotovíme smlouvu o dodávce a montáží stínící techniky. Po zaplacení zálohy začneme rolety vyrábět. Dle velikosti zakázky výroba zabere cca dva až čtyři týdny. Kompletní montáž v jednom bytě trvá přibližně dvě hodiny včetně elektroinstalace. Technická podpora a pozáruční servis je samozřejmostí.

Máte nějaké příklady panelových domů, kde jste rolety instalovali a jaké byly reference od zákazníků?

Úspěšně jsme nainstalovali rolety na desítky panelových domů, takže příkladů máme hodně. V letošním roce jsme úspěšně dokončili zakázky na panelových domech v Neratovicích a Praze, kde jsou nájemnici opravdu spokojeni. Máme pozitivní ohlasy od předsedů SVJ i samotných nájemníků. Velmi nás potěšilo vyjádření pana Vojty, předsedy SVJ domu Pšenčíkova v Praze 12. Předseda SVJ doslova řekl: „Hledali jsme kvalitní produtky a bezproblémovou komunikaci a Almma vše splnila,“ z čehož máme velkou radost. Pozitivních recenzí máme opravdu mnoho a můžete si je přečíst na našem webu.

Jaké jsou nejčastější dotazy, na které se Vás zákazníci pokládají?

Zákazníci mají opravdu mnoho dotazů. Nejčastěji se ptají na časový horizont, který jsem již zmínil v úvodu rozhovoru. Často jsem tázán, co je třeba k montáži a zaměření. Stačí vše sundat z parapetu, vytvořit prostor nejméně 1,5 metru a zpřístupnit elektrickou zásuvku. S tím souvisejí i dotazy, zda je nutná elektrická příprava. Není, vše uděláme sami. Důležitou informací také je, zda zvolit rolety na ruční nebo elektrické ovládání. Snažíme se všem doporučit elektrické ovládání, především kvůli komfortu a také proto, že při zatepleném panelovém domě ruční ovládání z pravidla nelze použít. Dalším častým dotazem je, zda rolety montujeme i během zimních měsíců. Samozřejmě. Rolety se kotví pomocí šroubů na rám okna. Instalace jednoho okna zabere cca půl hodiny, takže pouze zákazníkům trošku vyvětráme. Dále odpovídám na otázky ohledně čištění a seřizování. Rolety jsou bezúdržbový výrobek, pokud nedojde k mechanickému poškození. Čistit je stačí vodou a obyčejným čistícím prostředkem. Z vnější strany rolety oprší, stejně jako fasáda.

Můžete nám závěrem prozradit něco o Vaší společnosti a proč by si zákazníci měli zvolit právě Almma s.r.o.?

Společnost Almma s.r.o. byla založena v roce 1999, patří tedy mezi nejdéle působící společnosti v našem oboru. Jsme spolehlivým dodavatelem venkovních rolet, žaluziíí a interiérového stínění nejen do panelových domů. Zakládáme si na profesionalitě, která plyne z našeho seriózního jednání, z našich výrobků i služeb. Alfou a omegou je pro nás spokojenost našich zákazníků. Jsme také hrdým členem SPST – Svazu podnikatelů ve stínící technice. Jak jsem již zmínil, jsme na trhu od roku 1999, takže máme obrovské množství zkušeností. Zákazníkům se vždy snažíme vyjít vstříc a nabídku přizpůsobíme jejich představám. Naše produkty vždy zákazníkům odprezentujeme, v případě panelových domů, přineseme funkční vzorky na schůzi vlastníků. Ročně montujeme rolety na 15-20 panelových domů a od předsedů SVJ máme pouze pozitivní ohlasy. Poskytujeme také technickou podporu a samozřejmostí je pozáruční servis.

 

                                                                               

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Montáž zdarma lze uplatnit pouze při uzavírání nové smlouvy na venkovní rolety, venkovní žaluzie a screenové rolety. Na již uzavřené smlouvy nelze akci využít. Jednotlivé slevové akce není možné kombinovat. Akce platí při objednání zakázky a zaplacení zálohy do 31. 3. 2024. Montáž zakázky musí být provedena nejdéle do 31. 5. 2024.