Rolety jsou dobrý nápad jako ochrana před sluncem a zároveň jako izolační článek bytu
7.5.2024
Rolety jsou dobrý nápad jako ochrana před sluncem a zároveň jako izolační článek bytu
7.5.2024
V dubnu letošního roku jsme nainstalovali rolety do oken BD MACHULDOVA 6. Dům se nachází v městské části Prahy 12 na Kamýku. Vyzpovídali jsme p. Roháčkovou, členku představenstva Bytového družstva Machuldova 6, proč zvolili rolety od f. ALMMA.

Jak Vás napadlo pořídit do oken bytů rolety?

V létě je v bytech velké vedro, hlavně ve vyšších patrech. Mají to i v jiných okolních domech, tak jsme je chtěli také.

A proč právě od f. ALMMA?

Poptali jsme více firem. Vaši firmu jsme našli v inzerci novin Prahy 12. Byla s Vámi nejlepší komunikace, cenově jste byli nejvýhodnější, proto jsme zvolili Vás.

Jak probíhalo zaměření a montáže?

Bylo vše tak rychlé a pěkně načasované, vůbec si nemůžeme na nic stěžovat. Od prvopočátku proběhlo všechno super. Nemáme Vám co vytknout.

Takže spokojenost?

Určitě. Ohlasy od obyvatelů máme kladné. Všichni jsou opravdu nadšeni. Perfektně jste nám i poradili barvu. Rolety vypadají na domě krásně, perfektně ladí, opravdu pěkný doplněk.

Budeme Vás všude doporučovat.

To nás velmi těší.

Léto je před námi, tak ať rolety slouží všem obyvatelům Vašeho BD.

Informace o zakázce:

36 bytových jednotek, 20ks rolet

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Montáž zdarma lze uplatnit pouze při uzavírání nové smlouvy na venkovní rolety, venkovní žaluzie a screenové rolety. Na již uzavřené smlouvy nelze akci využít. Jednotlivé slevové akce není možné kombinovat. Akce platí při objednání zakázky a zaplacení zálohy do 31. 3. 2024. Montáž zakázky musí být provedena nejdéle do 31. 5. 2024.

5 LET ZÁRUKA DÍKY GARANČNÍMU SERVISU

Standartní záruku na výrobky (24 měsíců) si můžete prodloužit až na 5 let (60 měsíců) tím, že na nich bude jednou ročně po dobu pěti let prováděn garanční servis. Tím se záruka prodlužuje vždy o rok (do dalšího garančního servisu).

Garanční servis je třeba si objednat na e-mailu servis@almma.cz nebo na telefonním čísle +420 725 003 970. Garanční servis je zpoplatněn dle aktuálního servisního ceníku.

Tato možnost prodloužení záruky se vztahuje na výrobky:

  • předokenní rolety Almma
  • garážová vrata
  • venkovní žaluzie
  • screenové rolety

Při prodloužených zárukách garantujeme dodání nového dílu (materiálu) či jeho opravu ZDARMA. Jeho případná montáž a demontáž není součástí prodloužených záruk a cena za práci a dopravu se řídí platným ceníkem servisních oprav Almma.

Reklamace v záruční lhůtě může být uplatněna pouze po předložení záručního listu (předávacího protokolu). Záruka se vztahuje na nové díly a provedenou práci. Opravený produkt musí být při předání řádně a funkčně vyzkoušen a následně předán objednateli opravy.

REKLAMACE MOTORU

Na motory Somfy je poskytnuta záruka po dobu 5 let (60 měsíců). Tedy i v případě zániku záruky na rolety (24 měsíců), stále trvá záruka na motor jako takový. V případě zjištění závady motoru, bude tento odeslán na reklamaci k výrobci motoru. Na vyřízení reklamace platí standardní zákonná lhůta 30 dnů. Almma v takovém případě zprostředkuje reklamační zásah (posouzení a případná demontáž motoru za účelem vyřízení reklamace). Protože po uplynutí 24 měsíční záruční doby rolet již tyto nejsou v záruce, je doprava, výměna/demontáž motoru zpoplatněna dle aktuálního servisního ceníku Almma.

Servisní zásah pak může probíhat následně:

1. Roleta zůstane demontovaná = bez motoru po dobu nutnou pro vyřízení reklamace. V případě oprávněné reklamace (dle posouzení výrobce na základě záručních podmínek) vám bezodkladně poskytneme nový kus motoru.

2. Po domluvě je možné motor přímo na místě vyměnit za nový kus (bez posouzení výrobcem). V tom případě Vám bude nový motor účtován. Bude-li pak výrobcem reklamace uznána, necháme vám namontovaný nový motor a účtovanou částku vám bezodkladně vyplatíme na účet.