Předokenní rolety chrání před sluncem i zloději – Almma – venkovní rolety, garážová vrata, venkovní žaluzie, markýzy, interiérové stínění

Předokenní rolety chrání před sluncem i zloději

Venkovní rolety pro všechny typy staveb
7.10.2016
Předokenní rolety – důležitá ochrana stavby
7.10.2016

Bezpečnost a soukromí, které zaručují komfortní bydlení, byly jedny z hlavních důvodů, které přivedly podnikatele s manželkou do průhonického rodinného domu 6+1. Jedním z prvků, který toto zajistí, jsou předokenní rolety.

Jednou z nejdůležitějších vlastností předokenních rolet je, jak jsme zmínili, zabezpečení domu proti násilnému vniknutí a nevítaným pohledům. Předokenní rolety toho ale dovedou ještě daleko víc. Například v zimě zabrání úniku tepla, za nepohody zamezí zatékání a průniku větru. Rolety také zachycují nebezpečně vysoké sluneční záření, které může mít negativní vliv na vybavení domu. A nesmíme zapomenout ani na protihlukovou izolaci.

Co je venkovní roleta

Předokenní neboli venkovní roleta je tvořena systémem lamel, pohybujících se ve vodicích lištách, které se navíjejí do roletové schránky. Roletová schránka a vodicí lišty jsou vyrobeny z hliníku, což zaručuje jejich dlouhou životnost.

Roletové lamely mohou být z PVC nebo z hliníku, u kterého je dutina lamely vyplněna polyuretanovou pěnou. Zatímco schránka je umístěna před oknem, ovládání rolety je nainstalováno uvnitř místnosti, aby bylo umožněno pohodlné ovládání.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *