Předokenní rolety chrání před sluncem i zloději

Venkovní rolety pro všechny typy staveb
7.10.2016
Předokenní rolety – důležitá ochrana stavby
7.10.2016
Venkovní rolety pro všechny typy staveb
7.10.2016
Předokenní rolety – důležitá ochrana stavby
7.10.2016

Bezpečnost a soukromí, které zaručují komfortní bydlení, byly jedny z hlavních důvodů, které přivedly podnikatele s manželkou do průhonického rodinného domu 6+1. Jedním z prvků, který toto zajistí, jsou předokenní rolety.

Jednou z nejdůležitějších vlastností předokenních rolet je zabezpečení domu proti násilnému vniknutí a nevítaným pohledům. Předokenní rolety toho ale dovedou ještě daleko víc. Například v zimě zabrání úniku tepla, za nepohody zamezí zatékání a průniku větru. Rolety také zachycují nebezpečně vysoké sluneční záření, které může mít negativní vliv na vybavení domu. A nesmíme zapomenout ani na protihlukovou izolaci.

Co je venkovní roleta?

Předokenní neboli venkovní roleta je tvořena systémem lamel, pohybujících se ve vodicích lištách, které se navíjejí do roletové schránky. Roletová schránka a vodicí lišty jsou vyrobeny z hliníku, což zaručuje jejich dlouhou životnost.

Roletové lamely mohou být z PVC nebo z hliníku, u kterého je dutina lamely vyplněna polyuretanovou pěnou. Zatímco schránka je umístěna před oknem, ovládání rolety je nainstalováno uvnitř místnosti, aby bylo umožněno pohodlné ovládání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Montáž zdarma lze uplatnit pouze při uzavírání nové smlouvy na venkovní rolety, venkovní žaluzie a screenové rolety. Na již uzavřené smlouvy nelze akci využít. Jednotlivé slevové akce není možné kombinovat. Akce platí při objednání zakázky a zaplacení zálohy do 31. 3. 2024. Montáž zakázky musí být provedena nejdéle do 31. 5. 2024.