Zcela zatemňující rolety

Díky blackoutovým látkám vám zcela zatemňující rolety poskytnou prostor pro ničím nerušený spánek. Budete se moci dívat na filmy, aniž by vás rušilo slunce, světlo z pouličních lamp, nebo přílišný hluk z okolí. Můžete si dopřát absolutní romantické soukromí a vychutnat si dobrou večeři při svíčkách. Toto všechno je možné, protože zatemňující rolety jsou vyráběny ze speciální vícevrstvé látky, do které je vetkaná černá vrstva. Takto konstruovaná látka odráží světlo, zastíní 100% místnosti a zároveň je účinnou tepelnou ochranou. Slouží jako termo rolety, protože odráží teplo, a tím pádem nepouští v létě teplo dovnitř a v zimě zase ven. Asi tedy není překvapením, že se tento typ rolet nejčastěji používá v ložnicích a dětských pokojích. Je to logické. Právě zde vyžadujeme absolutní tmu pro nerušený spánek, abychom čerpali novou energii. Můžeme je dále najít také u domácích kin, v pracovnách nebo v pokojích pro hosty.

Blackoutová látka se dá využít do látkových rolet, do rolet Den a noc a také pro Plisé. Toto jsou druhy interiérových nebo chcete-li vnitřních rolet. Každá skýtá jiné výhody a je tedy na vás, jakou si vyberete. Klasické látkové rolety znáte. Jde o klasické interiérové stínění, které je zároveň zajímavých designovým prvkem. Rolety Den a noc mají tu specifikaci, že se jedná o dva druhy látek, jeden průhledný a druhý neprůhledný, které se střídají. Pouhým potažením za řetízek, tak docílíme zatemňující rolety. Plisé je fenomén vnitřního stínění. Jedná se o fantastický designový prvek stínění, který doplněn o zatemňující látku, posune vaši domácnost na další úroveň. Zatemňující roleta může být také venkovní, a to prostřednictvím screenových rolet.

Je dobré vědět, že zatemňující roleta nemusí být ze zásady černá nebo tmavá. Klidně si můžete navolit zatemňující roletu bílé barvy. Záleží pouze na váš a vzhledu vašeho interiéru. Můžete si taktéž vybrat ze spousty vzorů. Je tedy opravdu vhodné si vše dopředu rozmyslet. Látka pro zatemňující rolety je velmi odolná vůči nečistotám. Ovládání takových rolet je klasické ruční nebo motorové pomocí dálkových ovládání. Jak tedy vidíte, tak v rámci zatemňujících rolet je z čeho vybírat, a proto vybírejte pečlivě.