Venkovní stínění je jedním z produktů, které zažívají v posledních letech obrovský nárůst popularity. Nové domy si stínící techniku zanáší do prvotních plánů. SVJ v panelových domech si zase nechávají instalovat venkovní stínění pro celý panelák. Jak vidíte tak vůbec nezáleží na tom, zda bydlíte ve vile na Ořechovce, v bytovce v Dejvicích nebo v panelovém domě na ruzyňském sídlišti. Problém s ostrým sluncem totiž řeší každý, ať bydlí kdekoliv. V rámci stínění jsou historicky tím nejžádanějším produktem v rámci stínící techniky žaluzie. Jejich funkčnost a moderní design dnes velebí každý dům nebo byt.

Asi si kladete otázku, jaké žaluzie by pro vás mohli být nejlepší. Nebo pokud nemáte o žaluziích ani potuchy, tak které by pro vás byly ty pravé. Mnohé možná překvapí, že dnes už existuje více druhů žaluzií a tím úplně základním rozdělením je, že existují venkovní a vnitřní. Každé mají svá specifika. Venkovní jsou instalovány před oknem. Tím nepouští slunce k okenní tabuli a interiér se tak nepřehřívá. Což vám může ušetřit několik tisíc ročně za použití klimatizace v létě nebo za vytápění v zimě. Zároveň při použití lamel typu Z a S můžete v místnosti vytvořit absolutní tmu. Vnitřní žaluzie na druhé straně tuto funkci nemají, ale mohou být skvělým doplňkem interiéru. I tak vám ovšem pomohou od ostrého slunce a nabízí moderní design, který je u dnešních žaluzií velmi příjemný na pohled. Ovládání je pak možné využít ruční nebo motorové, které je u venkovních žaluzií velmi praktické.

Nebojte se proto zeptat našich profesionálních techniků. V Praze provádíme montáže naprosto běžně, a proto jsme v naší firmě plně obeznámeny se všemi specifiky velkoměsta. Se vším vám poradíme a nabídneme nejlepší řešení, které bude řešit právě vaší situaci. Proto se nebojte nám zavolat, napsat email nebo vyplňte nezávazný dotaz na našich stránkách. Jsme tu pro vás a naše 20 letá praxe v oboru je zárukou kvality.