Plissé je roleta do střešního okna

Plissé žaluzie

Jak rychle a jednoduše zastínit vaše okna? Je úplně jedno, jestli se jedná o klasická vertikální okna nebo zkosená střešní okna nebo nějaké atypické provedení. Plissé žaluzie je skvělé řešení pro všechny typy oken. Je nadčasové, estetické – no prostě krásné. Nejjednodušší by bylo přirovnat plissé žaluzii k takové tahací harmonice, kterou je možno zhotovit v téměř libovolném barevném provedení. A to je právě to kouzlo, že svým barevným stylem vyšperkuje v podstatě každou místnost.

Pestrost látek a barev

A to je právě ten hlavní důvod v oblíbenosti plissé, Můžete vybírat z látek s nižší, střední i vyšší propustností světla. Můžete mít plissé žaluzii nebo také někdy říkáme plisé roletku s plně zatemňovací látkou – takzvanou látkou blackout. Specialitou je pak látka s napařovanou hliníkovou vrstvou, která eliminuje sílu tepelného záření a tak zadržuje teplo za žaluzií. Další specialitou je látka s perleťovými nátěry s vysokým stupněm odrazu světla. Všechny tyto látko jsou vyrobené tak, aby se na nich neusazoval prach. A pokud by se přeci jen nějaký usadil, stačí je podle pokynů v návodu šetrně vyprat.

Instalace bez vrtání – zvládne to úplně každý

Plisé se montuje přímo na okenní křídlo nebo dveře. Tím jak roleta doléhá přímo na tabulku skla, tak stínění funguje po celé ploše okna. Plisé se šroubuje pomoví několika vrutů a práce trvá pár minut. Instalaci zvládne  každý a pokud přeci jen ne, tak vám plissé žaluzie rádi namontujeme přímo u vás doma.