Velmi teplé léto

Letošní vedra jsou opravdu hodně náročná bez ohledu na věk. Pokud máte pocit, že takové vysoké teploty dříve nebývaly, máte pravdu. Teplota v ČR už mnoho let stoupá oproti dlouhodobému průměru. Podle statistických dat se u nás za posledních 60 let zvýšil průměr letních i zimních teplot až o 3 °C. A vyhlídky na další roky nejsou o moc příznivější.

Věděli jste, že více jak polovina obyvatel, konkrétně 52,9%, žije v bytových domech? Bytové domy se díky své koncepci potýkají s několika problémy. Nejčastěji se během léta vlivem špatných termoizolačních vlastností oken či střechy mění ve skleníky. Tyto řekněme skleníky, které 24 hodin denně v létě drží tropickou teplotu přesahující 30 °C, není možné vyvětrat ani v noci a takové obyvatele někdy přivádějí až k zoufalství. Zejména u bytů orientovaných na jih nebo jihozápad a ve vyšších patrech pod střechou si jejich obyvatelé užijí své. V takovém prostředí není lehké žít ani spát - prostě existovat.Vysoká inflace

Dobrému spaní letos nepřidá ani současná vysoká míra inflace a extrémní zdražení snad všech energií. Pocítit dopady této inflace na vlastní kůži je už jen otázkou času, protože se na sebe jednotlivá zdražení nabalují jako lavina. Nutnost dobře naložit se svými úsporami tak přináší mnoho bezesných nocí. Společenství vlastníků jednotek a bytová družstva nejsou výjimkou, protože obvykle hospodaří s poměrně vysokou částkou, ze které si inflace ukrajuje nejvíc. Jak tedy co nejlépe ochránit úspory a pokud možno i zájmy a potřeby všech obyvatel bytového domu?

Vzhledem k aktuální míře inflace a nárůstu cen energií se zdá jako nejlepší způsob investice do úspory energií a zvýšení komfortu všech obyvatel. Právě takovou investicí jsou kvalitní hliníkové venkovní rolety, které naše firma pro vás vyrábí už 23 let v Dobříši nedaleko od Prahy.Tepelný komfort v létě

Léto bývá zpravidla okamžikem, kdy se člověk začne zamýšlet nad tím, jak mít doma snesitelnější teploty. Dle vyjádření našich zákazníků nejsou teploty přesahující 30 °C uvnitř ve dne i v noci výjimkou. Tušili jste, že zatažené venkovní rolety při správném používání dokážou snížit v létě teplotu uvnitř až o 10 °C? To ocení starší lidé, kteří v bytě tráví většinu dne, ale stejně tak i lidé v produktivním věku, kteří se do bytu denně vracejí.

Tepelné úspory v zimě

Venkovní roleta je tvořena z jednotlivých hliníkových lamel vyplněných polyuretanovou pěnou. Tyto lamely jsou mezi sebou spojené v zámcích a v horní části rolet se vytahují do schránky. Předokenní rolety zakrývají okno v celém rozsahu a tak vytvoří izolační vzduchovou vrstvu. Právě jejím vlivem v zimě ušetříte tím, že si se staženými venkovními roletami zvýšíte teplo uvnitř o 2-3 °C. Věděli jste, že se právě o zmiňované 2-3 °C sníží náklady na vytápění o 10-13%?Bezpečnost a soukromí především

Přestože venkovní rolety nejsou v základním provedení přímo certifikovaným bezpečnostním prvkem, jako ochrana vašeho majetku a soukromí určitě poslouží. Překonat totiž venkovní rolety není snadné a bez hluku se případná nezvaná návštěva z rušné ulice neprojde. Mimo soukromí se staženými roletami tak získáte pocit i náležité bezpečnosti a zvukovou izolaci k tomu. Nebude už vás trápit to, že bydlíte na rušném místě, takže hluk z ulice už nemá šanci.Hromadné objednávky pro SVJ a BD

Proto jsou venkovní rolety naprosto skvělá investice i do budoucna. Naše motorové venkovní rolety jsou vyráběny tak, aby vydržely mnohaletý provoz. Díky tomu se i přes relativně vyšší pořizovací náklady dlouhodobě vyplatí. Nejen, že zvýší úroveň vašeho komfortu a zabezpečení, ale také díky snížením nákladů na energie potěší vaši peněženku.

Vzhledem k našim mnohaletým zkušenostem s výrobou i montáží venkovních rolet do paneláků a bytových domů máme pro SVJ a BD speciální individuální cenovou nabídku. Musí jít ale o objednávku minimálně na jeden vchod. Rádi se také zúčastníme jednání a odpovíme na všechny vaše otázky ohledně venkovních rolet. Zdarma nabízíme představení systému venkovních rolet na schůzi nájemníků.

Nechte si od nás zdarma spočítat předběžnou a nezávaznou cenovou nabídku

 

  Potřebujete pomoci s vyplněním této nezávazné cenové kalkulace?
  Zanechte nám na sebe telefonní číslo a my vám rádi pomůžeme.

   Orientační rozměry rolet v cm

   Pokud nevíte, uveďte přibližné rozměry, jedná se o orientační kalkulaci.

   šířka a výška

   x , počet
   x , počet
   x , počet + x , počet
   x , počet
   x , počet

   Způsob ovládání rolet

   ManuálníElektropohonObě varianty

   Kontakt, místo realizace   Poznámka / další specifikace


   Přiložit nákres (max.5mb)

   Souhlasím se zpracováním osobních údajů
   Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely vypracování a evidence cenové nabídky a zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti produktů stínicí techniky a garážových vrat (v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů) uděluji dobrovolně a můžu jej kdykoli odvolat písemně na e-mail almma@almma.cz nebo poštou na adresu společnosti Almma s.r.o., Příbramská 1945, 26301 Dobříš nebo prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé e-mailové kampani.
   Přečtěte si podmínky

   Finální kalkulace bude vytvořena na základě konzultace a přesného zaměření naším pracovníkem.

   Napsat komentář

   Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *