Žaluzie Praha 9

Ostré slunce je odjakživa velký nepřítel domácností. V hlavním městě je to ještě větší problém, protože díky spoustě betonových staveb se celé okolí přehřívá do neúnosných teplot. Ačkoliv například na Proseku před několika lety vyrostlo nové okolí se spoustou zeleně, tak byty ve vysokých panelákových domech musí řešit problémy s přehříváním neustále. Nejinak tomu je u nových bytových domů v Hloubětíně nebo v komerčních budovách v Libni. Pro všechny tyto lokality můžou být řešením moderní žaluzie, jejichž nadčasový design posune každou budovu na novou úroveň. My v Praze navíc montujeme venkovní stínění naprosto běžně a jsme tedy obeznámeni se všemi úskalími.

Žaluzie jsou ideální volbou pro všechny druhy zákazníků. Ti náročnější si mohou zvolit venkovní žaluzie. Ty jsou instalovány před oknem a teplo na něj tudíž nedosáhne. Tudíž se skleněná tabule nepřehřívá a uvnitř bytu je tedy znatelně chladněji. Venkovními žaluziemi navíc můžete plynule regulovat množství světla v místnosti. Navíc můžete bez problémů větrat i při jejich otevřeném stavu. Jak tedy vidíte, jejich funkčnost je na vysoké úrovni. Nemluvě o tom, že jsou velmi líbivé a vzhled budovy pozvednou. Vnitřní žaluzie na druhou stranu sice nepomohou s ochlazením interiéru, ale jejich moderní design skvěle doplňuje vybavení vašeho bytu. Můžete si dopřát naprosté odstínění a užít si tak ničím nerušené sledování filmů neb romantickou večeři. Pokud navíc nakloníte lamely do určitého úhlu, můžete světlo opřít do stropu a šetřit tak energii za elektřinu.

Nebojte se nás oslovit a my se na váš konkrétní případ podíváme. Díky 20 leté historii jsme obeznámeni se všemi specifiky a poradíme vám, který typ stínění bude pro vás ten ideální. Existuje spousta hledisek, o kterých nemáte ani ponětí, ale my na ně přijdeme. Ušetříme vám tím do budoucna spoustu starostí. Pokud chcete, můžete nás oslovit na našich internetových stránkách nebo telefonicky. Vše uděláme tak, abyste byly spokojeni stejně, jako jsou statisíce našich věrných zákazníků.