Venkovní žaluzie

Žaluzie Praha 4

Vnitřní a venkovní žaluzie jsou dnes největším pomocníkem, který nám zpříjemní pobyt v naši domácnosti. Ušetří nás ostrého sluníčka a venkovní žaluzie nám pomohou i od vysokých teplot, které naší republiku v posledních letech souží každé léto. V hlavním městě jsou místa, kde se s teplem bojuje více a kde méně. Praha 4 je nejlidnatější městskou částí v Praze. V této části žije více než desetina obyvatel Prahy a patří mezi tři největší městské části v Praze. Je proto logické, že se tady nejvíce lidí zabývá problémem ostrého slunce. Lidé žijící v panelákových domech v Krči stejně jako ti, co žijí v historických budovách na Vinohradech nebo vilách v Michli musí řešit problém vysokých teplot a ostrého sluníčka. Řešením jsou žaluzie, které dnes už mají moderní design a rozhodně jsou příjemným doplňkem každé domácnosti i budovy.

Venkovní žaluzie jsou určitě vhodnější, pokud vás trápí velké přehřívání v domácnosti. K tomu může docházet, jestliže jsou váš byt nebo postižená místnost situovány na jih. Tím pádem vám po většinu dne svítí do domácnosti přímé slunce a interiér je pak neobyvatelný. Venkovní žaluzie jsou instalovány před okenní tabulí, na kterou tudíž slunce nedosáhne a nesnesitelné teplo zůstává venku. Domácnost je pak znatelně chladnější a je příjemné v něm být. Vnitřní žaluzie jsou zase vhodnější do místnosti, které pod takovým náporem slunce nejsou. Primární funkcí je pomoc od světla, abyste si mohli užít například ničím nerušený spánek. Také vám pomohou vytvořit dostatečné soukromí, což je příjemné, pokud je váš panelový dům umístěn v blízkosti jiného.

Naše firma se může chlubit více než 20 letou historií, a proto jsme perfektně obeznámeni se všemi úskalími, které hlavní město přináší. Můžete se spolehnout na profesionalitu našich techniků, kteří vám pomohou s výběrem těch správných žaluzií a vhodných lamel. Můžete se nám ozvat na náš email, nebo přímo na našich stránkách vyplnit nezávaznou poptávku, na kterou vám rádi odpovíme. K dispozici je i náš telefon, kde se na všem bez problémů domluvíme. Svěřte se do našich rukou a ostré slunce už nikdy nebude váš problém.