Venkovní žaluzie z90

Venkovní žaluzie Z90

Venkovní žaluzie, které jsou vybaveny lamelami Z90, jsou nejdokonalejším typem v kategorii venkovních žaluzií. Jejich moderní vzhled ve spojení s většími lamelami dodává budově, na které jsou instalovány, nový nadčasový vzhled. Lamely Z90 jsou širší než lamely Z70, což znamená, že na celkové ploše je jich méně, a proto jsou vhodné pro francouzská okna nebo prosklené stěny. Opticky jsou žaluzie vetší i na dálku a díky tomu mohou odradit od loupeže případné zloděje.

V čem tkví unikátnost tohoto druhu lamel? Díky modernizaci výroby jsou žaluzie z těchto lamel mnohem odolnější a extrémně pevné. Oproti svým předchůdcům drží tvar i v silnějším větru. Navíc bylo vylepšeno doklopení lamel. Písmeno z, které je u názvu uvedeno, znamená, že lamely mají tvar písmene z. To zajišťuje, že se lamely kompletně dovírají a mohou tak vytvořit absolutní tmu. Navíc se i při zavřených lamelách, které v tu chvíli stíní, dokáží žaluzie propouštět vzduch a příjemně tak větrat. Po celé délce žaluzií je pak instalována vlisovaná guma, která zvyšuje termoregulační vlastnosti žaluzií.Tím pádem vám žaluzie šetří klimatizaci. Jak je tedy vidět na uvedených příkladech, je celkově tento typ mnohem méně náchylný k jakémukoliv poškození a navíc velmi funkční Proto jsou u zákazníků stále populárnější. Už takhle jsou venkovní žaluzie nejprodávanějším druhem venkovního stínění. Ve spojení s těmito extrémně funkčními lamelami Z90 se tedy jedná o perfektní typ pro stínění.

Venkovní žaluzie se dají ovládat tak, jako všechny ostatní typy. Můžete tedy vybírat z ručního ovládání za pomocí kliky nebo můžete žaluzie nechat pohánět elektromotorem. Buď můžete využít místního tlačítka na zdi, nebo si můžete vytvořit chytrou domácnost, pokud ji už nemáte. Tento unikátní stínící prvek je vhodný pro veškeré typy objektů. Jeho instalací na vaše okna uděláte krok směrem k moderně.