venkovní žaluzie cena

Jaká je cena venkovních žaluzií?

 

Většina zákazníků se v první řadě ptá na cenu. Není tomu jinak ani v případě venkovních žaluzií. Každému je na první pohled jasné, že se jedná o větší investici. Na stejném místě je ale potřeba zdůraznit, že v případě kvalitních venkovních žaluzií se jedná o dobrou investici na mnoho let.

Venkovní žaluzie je stínící produkt, který vám poskytne světelný a tepelný komfort v létě i v zimě.  Designově doplní váš domov, sídlo vaší firmy i výrobní halu. A pokud vlastníte či budujete nízkoenergetický nebo pasivní dům, jistě už máte nastudovánu značnou úsporu energie, které u nich pomocí venkovních žaluzií dosáhnete.

Proto je naprosto v pořádku, pokud vás jako našeho zákazníka zajímá cena venkovních rolet. Abychom vás dlouze nenapínali, lze v jednoduchosti uvést, že cena venkovních žaluzií u nás začíná přibližně na částce 10 000 až 15 000 Kč.

Mnozí z našich zákazníků by si rádi objednali venkovní žaluzie co nejrychleji a nejjednodušeji přes e-shop. Ptáte se, proč to neumožňujeme? K vypočítání ceny venkovních žaluzií totiž nestačí pouze vybrat si typ lamel, způsob ovládání žaluzií, jejich výšku a šířku a počet kusů. Vždy musíme vzít v potaz i další ryze individuální faktory.

Jedním z nejdůležitějším faktorů, které určují výslednou cenu, je montáž. Montáž je nedílnou součástí naší nabídky pro váš maximální komfort. Specifika montáže jsou v každé situaci odlišné,ať už se jedná o montáž „podomítkovou,“ se kterou počítáme předem v projektu stavby nebo při rekonstrukci, nebo o montáž „dodatečnou“ na hotový dům včetně fasády. Kupříkladu existuje více variant podomítkových montáží, je nutné zvážit, který typ je ve vaší situaci vhodné a možné provést.Někdy je třeba připočíst i doplňkové náklady, jako je lakování.

Za první nezávaznou konzultaci přímo na místě montáže nic neplatíte. Tuto službu poskytujeme zcela zdarma. Zjednodušeně řečeno, jsme to totiž my, kteří vždy potřebujeme vidět místo budoucí montáže předem osobně. Pokud byste po naší první návštěvě dospěli k závěru, že venkovní žaluzie od nás z jakéhokoli důvodu nechcete, stačí nám to dát na vědomí. Vaše rozhodnutí budeme respektovat.

Důležitou roli pro stanovení přesné ceny hraje vzdálenost místa realizace od našeho sídla firmy Almma v Dobříši, odkud naši technici za vámi vyjedou. Montáž zajišťujeme v rámci celého Středočeského kraje, v Praze, v Plzeňském kraji a v části Jihočeského kraje a platí, že čím blíž to k nám máte, tím lépe pro vás. Na druhou stranu vyrábíme kvalitní produkty a jsme zavedená stabilní firma s dlouholetou tradicí. Proto se na nás obracejí zákazníci i ze vzdálenějších oblastí. A my si toho vážíme.

Zajímají vás další obvyklé faktory, které ovlivňují to, kolik nakonec venkovní žaluzie stojí? Náklady může navýšit lepší motor. Pokud chcete ovládat žaluzie přes mobilní telefon odkudkoliv, motor musí mít rádiový přijímač.

Také pokud se rozhodnete své žaluzie chránit před poryvy větru, na které jsou náchylné a mohly by se jimi poškodit, dá se pořídit větrné čidlo, které sice náklady navýší, ale díky němu se venkovní žaluzie při silnějším větru pomocí motoru samy vytáhnou nahoru.

Cenu venkovních žaluzií můžete zvýšit nebo snížit i výběrem typu lamel. Zákazníci, kteří chtějí co nejvíce ušetřit, volí jednoduché lamely základního typu C. Tady upozorňujeme na to, že tento typ není vhodný při potřebě úplného zastínění prostoru. Zákazníkům po zkušenostech na všechny druhy staveb doporučujeme lamely typu Z. Ty se nám osvědčují nejlépe. Mají na spodní straně pogumování k utěsnění a utlumení zvuku při pohybu lamel a ze všech typů lamel stíní nejkvalitněji. Jsou i nejodolnější vůči větru. Případně si najděte jiný pro vás vhodný typ lamel na našem webu, kde ještě nabízíme typ F (odlehčená verze typu C) a typ S (stejný jako typ Z, liší se pouze designem). Také vám tyto typy lamel rádi předvedeme pro lepší představuosobně a rádi zodpovíme vaše dotazy.

Na našem webu si můžete požádat o zaslání předběžné cenové kalkulace, výpočet i zaslání jsou zdarma a k ničemu se tím nezavazujete.

Pokud neholdujete technice a nevíte, jak a co ohledně venkovních žaluzií vybrat, nebo máte ke kalkulaci ceny venkovních žaluzií jakýkoliv dotaz, využijte buď naši kolonku „Poptávka/ Dotaz,“ zavolejte nám na linku určenou pro Vaše dotazy 271 742 002 nebo nám napište.

Můžeme neskromně ale pravdivě říct, že vlídný stín, soukromí i teplotní zpříjemnění, které poskytují naše venkovní žaluzie, jsou přímo k nezaplacení. Přesto jsme ceny nastavili tak, abyste si je pořídit mohli. Přesvědčte se o tom sami.