Venkovní rolety Praha

Venkovní rolety Praha

 

Venkovní rolety jsou nejvyhledávanějším druhem zatemnění posledních let. Jde o esteticky výrazný doplněk stavby, který plní funkčnost na 110%. Zákazník dnes již očekává, že v ceně nákupu bude i samotná montáž. Ta je technicky poměrně složitá, proto je důležité zkontrolovat, zda ji určená firma zahrnuje do ceny. Firma Almma poskytuje kompletní servis včetně přesného nacenění, takže zákazník má vždy jasnou představu o celé konstrukci i o ceně. Praha patří mezi hlavní místa, kam firma Almma směřuje své kroky. Je zde také instalovaná vzorkovna a pro techniky není problém provést montáž jak na sídlišti v paneláku, tak na rodinném domě v centru.

Montáž v Praze

Praha je místem s největší poptávkou, a tak nabízíme své služby především v hlavním městě. Montáž předokenních rolet nebo venkovních žaluzií je v metropoli naší každodenní prací. Naši zaměřovací technici jsou profesionálové, a tak pro ně není problém provést instalaci zatemnění v rodinném domě na Smíchově, v paneláku na Barrandově nebo v kongresové budově na Starém Městě. Mnohaleté zkušenosti s prací v hlavním městě garantují perfektní obeznámeni se všemi úskalími práce, které se k tomu vážou. Jelikož dnešní typy zatemnění jsou esteticky příjemné, je nasnadě, že dokáží zpříjemnit vzhled panelákových bytů. Například byty na sídlišti v Ďáblicích nebo historicky prvním sídlišti ve Strašnicích by dostaly úplně nový punc.

Předokenní venkovní rolety Praha

cof

 

Co všechno nabízíme?

 • Montáž předokenních rolet
 • Montáž venkovních žaluzií
 • Panelákové stínění
 • Naměření a nacenění odborníky firmy Almma přímo v Praze
 • Prodlouženou záruku – Ve které je dodání či oprava materiálu zdarma
 • Nabídka těch nejmodernějších materiálů i postupů při realizaci
 • Zkušenosti s montáží díky více než 20 leté působnosti na trhu
 • Vzorkovnu na adrese: Antala Staška 121/22, Praha 4 – Krč

Pokud hledáte firmu, která vám v hlavním městě nabízí nákup i montáž, je Almma tou správnou volbou. Praha patří mezi hlavní klienty, a proto je zde také instalovaná zmíněná vzorkovna.

Historie firmy Almma

Firma vznikla v roce 1999. Od té doby se za uplynulých 22 let na trhu dostala firma Almma na špičku v oboru zatemnění a výroby předokenních rolet a rolovacích garážových vrat, garantuje tedy profesionální provedení. Z firmy, která začala jako projekt dvou lidí, se stal hráč, který je na českém trhu známým pojmem. Za dobu své činnosti má za sebou firma statisíce spokojených zákazníků.

 • Založeno v roce 1999
 • Více než 100 000 spokojených zákazníků
 • Mezinárodní renomé
 • Dlouhodobé spolupráce se stálými klienty

Nebojte se zeptat

Nejste si jistí, jestli právě v místě vašeho bydliště dokáže firma Almma provést montáž? Nebojte se zeptat. Pokud preferujete přímý kontakt, můžete využít telefonního čísla, které je uvedené na stránkách a dohodnete si vše po telefonu. Můžete se také případně domluvit na návštěvě technika, který vám vše vysvětlí a zároveň nacení.

Jde o komplexní službu, kterou firma Almma v Praze nabízí. Montáž předokenních rolet nebo venkovních žaluzií je možné provést na Smíchově, na Novém Městě nebo Vinohradech stejně jako na okraji Prahy na Hájích nebo na Zličíně. Nespornou výhodou je instalovaná vzorkovna a také sídlo firmy na Praze 10 – Moskevská ulice, kde si můžete prohlédnout vše na vlastní oči a udělat si tak vlastní obrázek o přínosu venkovních rolet.

Venkovní rolety v Praze Almma.cz Venkovní rolety Praha Praha venkovní rolety