Venkovní rolety Plzeň

Venkovní rolety a žaluzie Plzeň

Jsme certifikovaný výrobce vnitřního i venkovního stínění. Svým zákazníkům dodáváme venkovní rolety, venkovní žaluzie a další sortiment stínění v celém Plzeňském kraji, Praze, Středočeském a Jihočeském kraji. To vše díky strategickému umístění výroby v Dobříši, které leží zhruba uprostřed cesty mezi Prahou a Plzní. Díky tomu můžeme lehce obsloužit zákazníky v Praze, kde má centrálu, ale i obyvatele Plzeňského kraje.

Z pohledu zákazníka jde samozřejmě o ideální řešení, protože jsme česká firma s pobočkou nedaleko Plzně. Můžete navštívit naši vzorkovnu v Dobříši, konkrétně v ulici Příbramská 1945 a osobně si vybrat preferované stínění včetně barevného provedení, které při vší úctě z letáčku nebo internetové stránky nepoznáte. Samozřejmostí je také montáž a servis, který vzhledem ke vzdálenosti od Plzně nepředstavuje zejména u venkovního stínění žádný problém.

Ostatně Plzeň je Almma druhým rodným městem, uskutečnila tu desítky zakázek v rodinných i panelových domech. Pracovali jsme prakticky ve všech městských čtvrtích, ať už to byly Slovany, Křimice, Litice, Radčice a další.

Co umíme, vyrobíme a namontujeme:

Almma kvalitou své práce s 22 lety zkušeností se stínící technikou přesvědčila obyvatele Plzně, že se vyplatí dát jí přednost před bezejmennými výrobci, kteří často nejsou schopni správně zaměřit objekt, aby venkovní rolety pasovaly napoprvé, a dokonce často nejsou schopni nalézt správné řešení v někdy složitých podmínkách konkrétního objektu. Díky této obrovské zkušenosti jsme schopni zaručit, že najdeme každé situaci optimální řešení.

To se vidí zvláště u dodatečných realizací předokenních rolet nebo žaluzií, kdy je třeba vycházet z aktuálního stavu nemovitosti, a “strefit” se do dané dispozice. Právě to stojí za tím, že ne nadarmo je Almma již po mnoho let členem Svazu podnikatelů ve stínicí technice, což je garancí kvality naší práce.

Každé okno je originál

Řídíme se zásadou, že není možné nabízet venkovní rolety jako typizovaný modul a proto jej nelze koupit formou e-shopu. Každé okno je třeba individuálně zaměřit a určit optimální způsob ovládání, ať už jde o ruční, anebo elektrické. Po návštěvě technika si sám zákazník podle vzorků určí barvu rolet, jejich typ a velikost. To ale nebrání nechat si předem zdarma spočítat orientační cenu za zakázku včetně montáže.

Stačí, když na našich stránkách navštívíte sekci Kalkulace a vyplníte velikost okenního otvoru, možnost ovládání i tvar lamely. Pokud si nejste jistí, můžete použít tlačítko Chci se zeptat, které najdete v pravém horním rohu, a vložit dotaz. Naši technici vám rádi odpovědí a vysvětlí vše potřebné.

Většinou si nechávají venkovní zastínění (ať už během stavby domu, anebo dodatečně) nainstalovat majitelé rodinných domů, anebo bytová družstva v panelových domech. Při jednání s představenstvem družstva vám můžeme pomoci poskytnutím všech technických detailů tak, aby mezi vámi a představiteli nedocházelo ke zbytečným nedorozuměním, a k zodpovědným osobám se dostaly všechny důležité informace.

Navíc se můžeme zúčastnit přímého jednání s nájemníky, abychom srozumitelně vysvětlili všem zájemcům o montáž stínění všechny podrobnosti. Tedy nejen kolik to může stát, ale i výhody, které z toho plynou. Dozvědí se, jak dlouho akce může trvat a jaká součinnost nájemníků se v době montáže od nich bude očekávat. Při realizaci podobných velkých zakázek navíc družstvo může počítat se sníženou cenou v porovnání s individuální zakázkou.

Právě u panelových domů výrazně zvyšují předokenní rolety komfort bydlení. Při stavbě sídlišť se často postupovalo tak, že některé z bytů mají všechna okna orientovaná jenom na jih, což v parném létě znemožní účinné větrání a byt se tak promění doslova v pec. Montáž venkovních rolet je tak jediným způsobem, jak bez klimatizace snížit teplotu v interiéru.

Venkovní rolety na paneláku v Plzni Předokenní rolety Plzeň Venkovní rolety v Plzni