Thermo rolety

Tento typ rolet vám poskytne dokonalý efekt zatemnění. Ochrání vás před slunečním svitem. Specialita těchto rolet je v termo-izolační textilii se strukturou ze včelí plástve. Navíc díky vnější stříbrné vrstvě na vnější straně rolety lépe odráží teplo. Díky tomu nedochází k přehřívání místnosti, a to ani v těch největších vedrech. Příkladem si můžeme uvést, že je dokázáno, že zahřeje-li se okno na 60 stupňů Celsia, zvýší se teplota v místnosti pouze o dva stupně. Rolety dokáží odrazit až 70% slunečních paprsků, aniž by záleželo na tom, v jaké barvě jste si nechali rolety instalovat.

Montáž tohoto typu rolet je taktéž velmi jednoduchá. Nemusíte se bát přílišného nepořádku. Není třeba zbytečného vrtání do rámu okna, ale zavěsí se na okenní křídlo. Je taktéž možnost nechat si rolety instalovat do zdi nebo do stropu. Rolety jsou ovládány pomocí řetízku, které je možné připevnit na levou i pravou stranu.

Vždy je nejlepší si tyto rolety nechat instalovat od profesionální firmy, která vám uvede všechna úskalí, která se mohou týkat přímo vaší stavby nebo bytu. Navíc vám doporučí případné další doplňky, abyste si od slunce opravdu pomohli. Navíc můžete mít v domácnosti několik specifikací, které mohou instalaci rolet změnit. Respektive můžete díky profesionálnímu technikovi přijít na různé odlišnosti, které sami nevidíte. U nás můžete volat na naše telefonní číslo. Můžete nás také kontaktovat telefonicky anebo vyplnit nezávaznou poptávku na našich internetových stránkách. Můžete si tím ušetřit spoustu starostí a peněz.