Den otevřených dveří

SPOLEČNOST ALMMA S.R.O. VÁS SRDEČNĚ ZVE NA

Den otevřených dveří

koná se 21. 3. 2023 v sídle společnosti Almma s.r.o. na adrese Moskevská 1557/63c v Praze 10 Vršovicích.

Ve spolupráci se Svazem podnikatelů ve stínící technice, Vás srdečně zveme na Den otevřených dveří společnosti Almma s.r.o., který se koná ku příležitosti Mezinárodního dne stínící techniky.

Den otevřených dveří se koná 21. 3. 2023 v sídle společnosti Almma s.r.o. na adrese Moskevská 1557/63c v Praze 10 Vršovicích.


Naši proškolení pracovníci Vám představí naše produtky, jejich výhody i využití. Dozvíte se potřebné informace v oblasti stínící techniky a s sebou si odnesete dárek. Občerstvení zajištěno. Den otevřených dveří pořádáme pro odbornou i laickou veřejnost.


Na setkání s Vámi se těší tým Almma s.r.o.

Rychlá registrace

    Poznámka

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů
    Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely vypracování a evidence cenové nabídky a zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti produktů stínicí techniky a garážových vrat (v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů) uděluji dobrovolně a můžu jej kdykoli odvolat písemně na e-mail almma@almma.cz nebo poštou na adresu společnosti Almma s.r.o., Příbramská 1945, 26301 Dobříš nebo prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé e-mailové kampani.
    Přečtěte si podmínky