SPOLEČNOST ALMMA S.R.O. VÁS SRDEČNĚ ZVE NA

Den otevřených dveří

koná se 7. 3. 2024 v sídle společnosti Almma s.r.o. na adrese Antala Staška 121/22 v Praze 4 - Krči.

Po Váš velký zájem jsme se rozhodli uspořádat další Den otevřených dveří společnosti Almma s.r.o., který se koná 7. 3. 2024 v sídle společnosti Almma s.r.o. na adrese Antala Staška 121/22 v Praze 4 - Krči od 08:00 do 18:00.


Naši odborní pracovníci Vám představí naše produkty, jejich výhody i využití. Dovíte se potřebné informace v oblasti stínící techniky a s sebou si odnesete i pěkný dárek. Občerstvení zajištěno. Den otevřených dveří pořádáme pro odbornou i laickou veřejnost.

Domluvte si přesný čas v našem registračním formuláři, aby se Vám naši pracovníci mohli plně věnovat.
Přijít samozřejmě můžete i bez ohlášení, ale k oboustranné spokojenosti je vhodné, abychom o Vás věděli s časovým předstihem.


V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat:

Telefonický kontakt: 608 509 186
E-mail: svojsova@almma.cz

Na setkání s Vámi se těší tým Almma s.r.o.

Rychlá registrace

Den otevřených dveří proběhne 7. 3. 2024 od 08:00 do 18:00. Aby se Vám naši pracovníci mohli plně věnovat, vyplňte prosím orientační čas Vaší návštěvy.

    Poznámka

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů
    Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely vypracování a evidence cenové nabídky a zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti produktů stínicí techniky a garážových vrat (v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů) uděluji dobrovolně a můžu jej kdykoli odvolat písemně na e-mail almma@almma.cz nebo poštou na adresu společnosti Almma s.r.o., Příbramská 1945, 26301 Dobříš nebo prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé e-mailové kampani.
    Přečtěte si podmínky