Screenová roleta

Screenové rolety jsou moderní designové venkovní stínění pro náročné. Jestliže uvažujete o screenových roletách, jistě je jedna z věcí, která je pro vás důležitá, jejich barva. A nespokojíte se jen tak s nějakou.Určitě očekáváte,že barva screenových rolet bude v harmonickém propojení se stavbou, pro kterou je určena. Soulad je důležitý i pro nás, a tak vám nabízíme více barevných variant. Samostatně volíme barvy pro profily a vodící lišty a samostatně barvy speciálních látek pro screenové rolety. Ukázky náhledů nabízených barev.

 

Barvy látek screenových rolet

 

Oblíbené barvy screenových rolet jdou ruku v ruce se současnými trendy. To znamená, že žádané jsou zejména různé odstíny šedé, stříbrné, béžové a hnědé. Tedy barvy funkční, osvědčené a nadčasové. Jestli vás tyto barvy neoslovují, jste spíše romantické duše a rádi si přivoníte k rozkvetlým květům šeříku, potěší vás naše jemná barva lila.

 

Screenové rolety jsou vyráběny ze speciálních látek (Satiné, Satiné Blackout, Satiné Metal, Soltis 92, Screen Nature, SCR3005 – viz samostatný článek Výběr látek pro screenové rolety). Projděte si náš vzorník barev a nechte si projít hlavou, jaká barva by nejvíce slušela právě vašim screenovým roletám. Aby „ladily k pleti“ vašemu domu nebo vaší pergole. U každé barvy je označení pomocí písmen a čísel (např. STNBZ 0102) pomocí které vám naši pracovníci podají více informací o vlastnostech dané látky. Věříme, že se nám společně podaří sladit barevně i funkčně screenové rolety k vaší naprosté spokojenosti. Pozor, nemůžeme velmi specifické barvy screenových látek pojmenovat podle vzorníku RAL. Není v našich schopnostech vyjádřit tak jemné nuance odstínů a také si můžete díky náhledům jednotlivých látek všimnout, že kromě barvy je výrazná i jejich struktura.Prostě vidět to na vlastní oči a cítit to vlastním hmatem vám dá více než tisíc našich psaných slov.

 

Barvy profilu a vodících lišt

 

Nabízíme standardní i příplatkové barvy. Mezi standardní barvy patří metalické odstíny DB, ty jsou charakteristické lehce kovovým leskem (nejde je převést zcela přesně na barvy vzorníku RAL) a také barvy standardizovaného vzorníku barev RAL. Konkrétně tyto:

  • RAL 7016 antracitová šedá
  • RAL 8014 sépiová hnědá
  • RAL 9006 bílý hliník
  • RAL 9007 šedý hliník
  • RAL 9010 bílá
  • RAL 7012 čedičová šedá
  • RAL 7016S antracitová šedá (co je S?)
  • RAL 7021 černošedá

Příplatkové barvy profilu a vodících lišt najdete u nás pod názvy System Decoral 1 a System Decoral 2.

Najdete mezi nimi například zdařilé imitace dřeva včetně dřevěné struktury nebo vzor moře s bublinkami pro ty, kteří se nebojí vystoupit z davu a pojmout svůj projekt hravě.

 

Barvy, které vám v našem internetovém vzorníku prezentujeme, nemusí být s pomocí elektroniky zobrazeny úplně přesně, ale rádi si na vás uděláme čas osobně.Pokud byste stáli o barvu profilů a vodících lišt, kterou v naší nabídce nevidíte, na požádání vám zjistíme, jestli je pro nás možné ji zajistit.

 

Zveme vás  k nám na kávu nebo čaj s procházkou do našeho screenového království barev. A protože nás lidi nevede jen rozum, ale často také srdce a intuice, může se stát, že se zadíváte na konkrétní barvu, vnitřně vás upoutá mnohem silněji než ty ostatní a řeknete si „ta a žádná jiná.“ Která to asi bude?