Kariéra – Almma – venkovní rolety, garážová vrata, venkovní žaluzie, markýzy, interiérové stínění
ZIMNÍ SLEVA – MONTÁŽ ZDARMA
13.12.2018

Jsi zodpovědný, pracovitý a manuálně zručný?

Pak hledáme do svého týmu právě tebe!

My jsme Almma s.r.o. a zabýváme se výrobou, montáží a servisem předokenních rolet, venkovních žaluzií, garážových vrat a interiérové stínicí techniky. Vážíme si svých zkušených a loajálních pracovníků.

Pracovník výroby – pracoviště Dobříš

Dále požadujeme:
řidičské oprávnění skupiny B
*samostatnost
*kolegialita

Co budeš u nás dělat?
příprava výroby
*kompletace našich výrobků a příslušenství
*příprava k expedici
*zodpovědné zpracování zakázek

Co můžeš získat?
zajímavou a odpovědnou práci v přátelském a pohodovém kolektivu
*možnost zvyšování odborné kvalifikace na profesních školeních
*odpovídající a motivující mzdové ohodnocení
*po zkušební době zaměstnanecké benefity formou stravenek, firemních akcí, příspěvků na péči o zdraví, příspěvků na dopravu
*Pokud se chceš přidat do našeho týmu, kontaktuj nás na tel. čísle 724 156 146 nebo pošli životopis na e-mail.

Podrobnosti:
Místo pracoviště: Příbramská 1945, Dobříš, okres Příbram
Pracovní poměr: práce na plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Vzdělání: odborné vyučení bez maturity
Platové ohodnocení: v rozmezí 25.000,- až 35.000,-
Zařazení: technik ve stavebnictví, dělník, řemeslné a manuální práce, stavebnictví a reality

Těšíme se na tebe!

V případě zájmu zašli svůj životopis na e-mail: kaspirkova@almma.cz

OBCHODNĚ -TECHNICKÝ PRACOVNÍK – zastoupení Praha, Dobříš

Účel pracovní pozice:
Prezentace produktů firmy Almma, řešení individuálních potřeb – požadavků našich zákazníků v oblasti stínící techniky a garážových vrat.

Co očekáváme:
Důsledného, zodpovědného, komunikativního, samostatného člověka s chutí pracovat, zlepšovat se a dosahovat vynikajících výsledků.

Hlavní náplň práce:
* komunikace s příchozími klienty
* příjem a potvrzování objednávek
* poradenství pro zákazníky
* tvorba cenových nabídek
* osloveních nových zákazníků

Nabízíme:
* zázemí menší silné firmy a mladý kolektiv
* práce na plný pracovní úvazek
* motivující mzdové ohodnocení
* po zaučení možnost firemního vozu a telefonu

Očekáváme od Vás:
* časovou flexibilitu
* spolehlivost a samostatnost
* ochotu pracovat a učit se novým věcem
* praxe na pozici obchodního zástupce
* praxe ve firmě zabývající se výrobou či prodejem těchto produktů je výhodou
* výhodou je technické nadání
* ŘP sk. B
* znalost PC ( MS Excel )
* min. SŠ vzdělání

V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail: almma@almma.cz

SERVISNÍ TECHNIK – pracoviště Dobříš

Servis venkovních rolet, garážových vrat, stínicí techniky

* pracovitost a smysl pro zodpovědnost
* ŘP sk. B

Výhodou:
* vyhláška 50
* praxe v oboru

Nabízíme:
* práci v mladém kolektivu
* odpovídající mzdové ohodnocení

V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail: kindlova@almma.cz

MONTÉR – Pracoviště Dobříš

montáž venkovních rolet, garážových vrat, stínící techniky

* ŘP sk. B

Výhodou:
* zámečnictví

Nabízíme:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *