Hledáme dílenského pracovníka
12.2.2018
Bezpečnostní roleta
18.5.2018
Hledáme dílenského pracovníka
12.2.2018
Bezpečnostní roleta
18.5.2018

Venkovní roleta Panorama je roleta s funkcí žaluzie. Spojuje vlastnosti klasické rolety s přednostmi moderní ochrany před sluncem. Velké otvory propouštějí dovnitř dostatek nepřímého denního světla a zajišťují dobrou cirkulaci vzduchu. Varianta Panorama Plus nabízí navíc k funkci žaluzie ochranu před hmyzem díky zabudované drátěné síťce. Rolety Panorama jsou vyráběny z hliníkových komponentů a jsou slučitelné s běžnými roletovými kastlíky, vodícími lištami, pohony a ovládáním. Jsou vhodné pro novostavby, dovybavení i renovace.

Venkovní roleta Panorama Combi je kombinací standardních lamel s lamelami Panorama s funkcí žaluzie. Výška vložených lamel Panorama je volitelná od 50 do 100 cm. Tato roleta spojuje vlastnosti klasické rolety s přednostmi moderní ochrany před sluncem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Montáž zdarma lze uplatnit pouze při uzavírání nové smlouvy na venkovní rolety, venkovní žaluzie a screenové rolety. Na již uzavřené smlouvy nelze akci využít. Jednotlivé slevové akce není možné kombinovat. Akce platí při objednání zakázky a zaplacení zálohy do 31. 3. 2024. Montáž zakázky musí být provedena nejdéle do 31. 5. 2024.