ASISTENTKA JEDNATELE A PERSONALISTKA
9.4.2025
ASISTENTKA JEDNATELE A PERSONALISTKA
9.4.2025

SPECIALISTA VÝROBY

40.000 až 60.000,- Kč měsíčně
Dobříš – Příbramská 1945, okres Příbram

Koho hledáme?

Hledáme novou posilu, která bude mít pod kontrolou materiál pro výrobu a vše kolem něj. Pokud se orientujete v oblasti nákupu, logistiky nebo zásobování a baví vás, když věci sedí, jsou ve správný čas na správném místě a máte možnost být součástí širšího dění ve firmě, tahle role je pro vás.

Pozice je ideální pro někoho, kdo chce mít zodpovědnost, ale i možnost růst – ať už profesně, tak napříč projekty.

Co u nás budete dělat:

  • objednávání materiálu dle zakázek a skladových zásob
  • komunikace s dodavateli
  • příjem materiálu, kontrola faktur a vedení příslušné dokumentace
  • správa e-shopu, včetně fyzického vyřízení
  • sledování stavu skladu, výdej materiálu, evidence skladových pohybů včetně nářadí
  • koordinace závozů výrobků na místo instalace, materiálů do kooperace (lakovna apod.)
  • odpovědnost za inventury
  • příprava podkladů k ročnímu vyjednávání s dodavateli
  • komunikace s výrobou a skladem
  • podílení se na plánování výroby

Co od Vás očekáváme:

  • SOU nebo SŠ vzdělání
  • praxi v oblasti nákupu nebo logistiky (výhodou)
  • zodpovědnost, organizovanost, schopnost dotahovat věci do konce
  • znalost Excelu, orientaci v datech
  • pečlivost, samostatnost, přesnost
  • zkušenost s organizací práce ve výrobě výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Co vám nabízíme:

  • odpovědnou a samostatnou roli s přesahem do plánování a komunikace napříč firmou
  • možnost profesního růstu, zapojení do projektů a zlepšování procesů
  • mzdu 40 000 – 60 000 Kč (dle zkušeností)
  • stabilní zázemí české výrobní firmy
  • férový a přátelský kolektiv
  • benefity: stravenky, příspěvek na dopravu, sick days, věrnostní bonusy, firemní akce, možnost dalšího vzdělávání

Nebo volejte:
tel: +420 725 044 290

Comments are closed.

Montáž zdarma lze uplatnit pouze při uzavírání nové smlouvy na venkovní rolety, venkovní žaluzie a screenové rolety. Na již uzavřené smlouvy nelze akci využít. Jednotlivé slevové akce není možné kombinovat. Akce platí při objednání zakázky a zaplacení zálohy do 31. 3. 2024. Montáž zakázky musí být provedena nejdéle do 31. 5. 2024.

5 LET ZÁRUKA DÍKY GARANČNÍMU SERVISU

Standartní záruku na výrobky (24 měsíců) si můžete prodloužit až na 5 let (60 měsíců) tím, že na nich bude jednou ročně po dobu pěti let prováděn garanční servis. Tím se záruka prodlužuje vždy o rok (do dalšího garančního servisu).

Garanční servis je třeba si objednat na e-mailu servis@almma.cz nebo na telefonním čísle +420 725 003 970. Garanční servis je zpoplatněn dle aktuálního servisního ceníku.

Tato možnost prodloužení záruky se vztahuje na výrobky:

  • předokenní rolety Almma
  • garážová vrata
  • venkovní žaluzie
  • screenové rolety

Při prodloužených zárukách garantujeme dodání nového dílu (materiálu) či jeho opravu ZDARMA. Jeho případná montáž a demontáž není součástí prodloužených záruk a cena za práci a dopravu se řídí platným ceníkem servisních oprav Almma.

Reklamace v záruční lhůtě může být uplatněna pouze po předložení záručního listu (předávacího protokolu). Záruka se vztahuje na nové díly a provedenou práci. Opravený produkt musí být při předání řádně a funkčně vyzkoušen a následně předán objednateli opravy.

REKLAMACE MOTORU

Na motory Somfy je poskytnuta záruka po dobu 5 let (60 měsíců). Tedy i v případě zániku záruky na rolety (24 měsíců), stále trvá záruka na motor jako takový. V případě zjištění závady motoru, bude tento odeslán na reklamaci k výrobci motoru. Na vyřízení reklamace platí standardní zákonná lhůta 30 dnů. Almma v takovém případě zprostředkuje reklamační zásah (posouzení a případná demontáž motoru za účelem vyřízení reklamace). Protože po uplynutí 24 měsíční záruční doby rolet již tyto nejsou v záruce, je doprava, výměna/demontáž motoru zpoplatněna dle aktuálního servisního ceníku Almma.

Servisní zásah pak může probíhat následně:

1. Roleta zůstane demontovaná = bez motoru po dobu nutnou pro vyřízení reklamace. V případě oprávněné reklamace (dle posouzení výrobce na základě záručních podmínek) vám bezodkladně poskytneme nový kus motoru.

2. Po domluvě je možné motor přímo na místě vyměnit za nový kus (bez posouzení výrobcem). V tom případě Vám bude nový motor účtován. Bude-li pak výrobcem reklamace uznána, necháme vám namontovaný nový motor a účtovanou částku vám bezodkladně vyplatíme na účet.