800 100 072

bezplatná linka

V poptávkovém koši zatím není žádný produkt

nechte si od nás spočítat orientační cenu libovolného produktu

Přejít do kalkulace ceny
Dokončit poptávku

česká kvalitní firma

jasná cena

dodržení termínu

100% servis

atypická řešení

Konfigurátor barev domu a stínění

Konfigurátor barev - obarvěte si dům včetně stínicích prvků podle Vašich představ

Minulý měsíc jsme namontovali

Poslední realizace

Poslední realizace

Prohlédněte si fotografie z naší poslední realizace. Galerie obsahuje výhradně realizace firmy Almma s.r.o.

Dárkový poukaz

Dárkový poukaz

Získejte slevu!

Vyplňte zde prosím číslo smlouvy již realizované zakázky, odpovězte na několik statistických otázek a stiskněte tlačítko odeslat.

Produktové weby

www.venkovnirolety.cz - hliníkové rolety, elektrické rolety, zatemňovací rolety, bezpečnostní rolety s komfortním ovládáním od renomovaného výrobce firmy Almma s.r.o.

Venkovní rolety

Navštivte náš produktový web zaměřený na venkovní rolety. Stránky jsou zaměřené na hliníkové rolety, elektrické rolety, zatemňovací rolety, bezpečnostní rolety..

www.vrata.eu - sekční, rolovací, boční a křídlová garážová vrata s komfortním ovládáním od renomovaného výrobce firmy Almma s.r.o.

Garážová vrata

Navštivte náš produktový web zaměřený na garážová vrata. V přehledné a jednoduché formě se dozvíte, jestli zvolit sekční, rolovací, boční nebo křídlová vrata.. Všechny vratové produkty jsou nyní za akční ceny!

Partnerský koncept Powered by Somfy představuje označení pro nejlepší a nejdynamičtější výrobce stínící techniky, kteří dlouhodobě spolupracují s firmou Somfy. Tyto firmy se vyznačují dlouholetou tradicí, používají nejnovější technologie a ve svém oboru jsou nejzkušenější. Firma Somfy poskytuje na trubkové pohony a ovládání rolet záruku 5 let. 5 let záruky poskytují pouze firmy v programu POWERED BY SOMFY nebo SOMFY EXPERT. Ověřená firma v oboru stínicí techniky. Můžeme se dokonce pochlubit spoluprací s evropskou špičkou na trhu, německou společností heroal.

Venkovní rolety předokenní venkovní rolety do oken

Venkovní rolety

FINALM® venkovní rolety pro dodatečnou montáž

Tam, kde již nelze zabudovat venkovní předokenní roletu do stávající stavby, má firma Almma s.r.o.® připraveno jiné ideální řešení, a to venkovní předokenní roletu roletu pro dodatečnou montáž – FINALM®.

Více
Venkovní roleta Topalm

TOPALM® venkovní rolety se schránkou pod omítku

Venkovní předokenní hliníková roleta se zpevněnou schránkou (zabraňující praskání omítky). Schránka může být zakryta několika způsoby jako např.: omítnutím, zakrytím zateplovacím fasádním systémem, umístěna do roletového překladu.

Více
Venkovní roleta Rotalm

ROTALM® roleta pro dodatečnou montáž s moderním designem

Tam, kde již nelze zabudovat venkovní roletu do stávající stavby, má firma Almma® připraveno jiné ideální řešení, a to novou venkovní předokenní - nadokenní roletu pro dodatečné zabudování – ROTALM®.

Více
Venkovní roleta Modalm

MODALM® roleta pro dodatečnou montáž s novým designem

Tam, kde již nelze zabudovat venkovní roletu do stávající stavby, má firma Almma® připraveno jiné ideální řešení, a to novou venkovní předokenní - nadokenní roletu pro dodatečné zabudování – MODALM®.

Více
Venkovní roleta Setalm

SETALM® předokenní venkovní rolety pro montáž s oknem

Předokenní - venkovní roleta s plastovou schránkou, konstruována pro montáž současně s oknem při rekonstrukcích nebo do novostaveb. Ideální řešení při výměně starých špaletových oken za nové.

Více
Venkovní roleta Dualm

DUALM® venkovní rolety do vestavěných schránek

Venkovní předokenní hliníková roleta do vestavěných styroporových schránek a překladu (zabraňující případnému praskání omítky). U rolet DUALM® je možno zasekat vodící lišty pod omítku tak, aby nebyly viditelné.

Více
Venkovní roleta se sítí proti hmyzu

Roleta se zabudovanou sítí proti hmyzu

Sítě proti hmyzu je možné integrovat do všech typů předokenních rolet jako součást schránky nebo lze osadit samostatně

Více
Markýzolety

Screenové rolety

Screenové rolety se používají k zastínění vnějších i vnitřních prosklených ploch, především u administrativních budov, kterým dodávají atraktivní moderní vzhled.

Více
Tepelný prvek Almma

Tepelný prvek Almma

Roletový překlad ALMMA je nejúspornější způsob, jak připravit stavbu pro podmítkové rolety typu TOPALM®. Dovoluje oproti jiným systémům osadit okna kombinací rolet a také dát rolety do rohového provedení dvou oken.

Více
Roleta Panorama

Roleta Panorama

Roleta Panorama je první opravdová roleta s funkcí žaluzie. Spojuje vlastnosti klasické rolety s přednostmi moderní ochrany před sluncem.

Více
Roleta Panorama Combi

Roleta Panorama Combi

Nová roleta Panorama Combi kombinuje inovativní profil žaluzie s klasickým hliníkovým roletovým profilem. Má velké otvory pro světlo a vzduch.

Více
bezpecnostni-rolety

Bezpečnostní rolety

Bezpečnostní rolety jsou vhodným řešením pro zabezpečení obytných domů, obchodů či kanceláří před vloupáním. Bezpečnostní rolety jsou s atestem akreditované zkušebny Trezor Test, splňující podmínky pro bezpečnostní třídu RC 2.

Více
Bezpečnostní rolety

Roleta s_onro®

Moderní design rolet s_onro® poskytuje atraktivní vzhled každému oknu i každé budově. Nabízí jistotu soukromí i transparentnost zároveň a propůjčuje nejen fasádě, ale i vnitřnímu prostoru nový estetický dojem.

Více
Obecně o roletách

Obecně o roletách

Venkovní předokenní - nadokenní rolety nám přinášejí kromě své primární funkce, kterou je stínění, zejména energetické úspory díky eliminaci tepelných mostů. Díky významným hodnotám v oblasti tlumení hluku Vám také předokenní - nadokenní rolety  pomáhají vytvořit si doma oázu klidu. Navíc mají předokenní - nadokenní venkovní rolety i bezpečnostní funkci, která ve většině případů odradí "nezvané hosty" od vstupu do objektu. Jednak je to pro zloděje další překážka vniknutí, za druhé by zloděj při vnikání do domu přes venkovní rolety způsobil značný hluk. Je tedy velice pravděpodobné, že případný zloděj půjde cestou menšího odporu a raději "navštíví" dům, kde se takové překážky nevyskytují.

Také doporučujeme venkovní rolety kombinovat s automatickým řízením rolet, které se mimo jiné v době vaší nepřítomnosti díky pohybu rolet stará o dojem přítomnosti obyvatelů domu. Předokenní - nadokenní venkovní rolety nás samozřejmě také chrání před nežádoucími pohledy a přináší nám ničím nerušené soukromí, které je přirozenou potřebou každého člověka, obvzlášť v dnešní uspěchané době. U moderních předokenních rolet je kladen důraz nejen na funkčnost, ale také na design. Dnes jsou rolety architektonickými dotvářecími prvky a svým tvarem, barvou a uspořádáním vyjadřují vzhled fasád. Množství detailů vybavení umožňuje realizovat individuální přání a představy.

Máte na výběr mezi výrobky:

  • předokenní - nadokenní venkovní rolety pro dodatečnou montáž
  • předokenní - nadokenní venkovní rolety se schránkou pod omítku
  • předokenní - nadokenní venkovní rolety pro montáž s oknem
  • předokenní - nadokenní venkovní rolety pro dodatečnou montáž s moderním designem
  • předokenní - nadokenní venkovní rolety do vestavěných schránek

Partnerské weby

Dodáváme designové osvětlení firmy Artemide a Ingo Maurer. Artemide jsou moderní Italská svítidla s jedinečným designem a stylem.Dodáváme designové osvětlení firmy Artemide a Ingo Maurer. Artemide jsou moderní Italská svítidla s jedinečným designem a stylem. - Artemide

pásové pily, pilové pásy na kov, vázací prostředky, pilové kotouče, brusivoDodáváme pásové pily Bomar a Pilous. Nabízíme špičkové pilové pásy na kov Amada, Pilana, Arntz. - pásové pily, pilové pásy na kov

gravírování, jmenovky, cedule, rytectví, laserové gravírování, pískování skla v Praze a okolíLaserové gravírování je novodobá technologie založená na gravírování pomocí laserového paprsku. V rytectví máme bohaté zkušenosti a velké množství spokojených zákazníků. - gravírování

Zámečnictví nonstop, zámečnická pohotovost, otevírání zámků, bezpečnostní dveře PlzeňZabouchli jste si dveře nebo Váš vůz? Pro takové případy jsme tu my. Zámečnictví nonstop, zámečnická pohotovost, otevírání zámků, bezpečnostní dveře, ve všech těchto oblastech nabízíme kvalitní služby. - zámečnická pohotovost

Vývoj a výroba elektroniky, měření CO2Společnost Protronix s.r.o. se zabývá vývojem a výrobou elektroniky, doménou jsou zejména čidla pro měření CO2. - Vývoj a výroba elektroniky

Riva spol. s r.o. - vinyl, lino, Marmoleum, Novilon, Podlahové krytiny PVC, LG Chem Korea, Juteks, antistatikPodlahové krytiny PVC a vinylové podlahové krytiny patří mezi náš hlavní sortiment, Riva spol. s r.o. největším prodejcem v ČR. V našem sortimentu naleznete lino značky jako jako např. Novilon, Marmoleum, dále nabízíme podlahové krytiny od výrobců LG Chem Korea, Juteks atd. - podlahové krytiny

NSQ s.r.o. - přírodní břidlice pro střešní krytiny a obkladyFirma NSQ je výhradním zástupcem společnosti SSQ pro Českou a Slovenskou republiku. Naší specializací je přírodní břidlice. Výrobky a materiály této společnosti jsou známé v mnoha státech po celém světě. - břidlice

průmyslové podlahy, podlahové stěrky, lité podlahy, betonové podlahyDIAMOND FLOOR s.r.o. je stavební společnost úzce zaměřená na průmyslové podlahy, lité betonové podlahy a na železobetonové monolitické vodorovné konstrukce (základové desky a stropy) se strojně hlazeným povrchem a na betonové monolitické zpevněné plochy. - průmyslové podlahy

úprava vody, filtrace vody, odstranění dusičnanů, bakterie ve vodě, změkčovací filtr, železitá voda, změkčení vody, změkčování vodyUniverzální čistá voda - filtrace vody, úprava vody pro pitné a technické účely, odstranění dusičnanů, odstranění bakterií ve vodě, změkčovací filtry, změkčování vody, železitá voda. - Úprava a filtrace vody

čištění interiéru auta PrahaProvádíme čištění interiéru aut v Praze suchou i mokrou cestou. Čistíme interiéry osobních, užitkových a dodávkových aut. - čištění interiéru auta Praha

Barmanská show, míchání nápojůProfesionální barmanská show a kompletní bar catering. Barmanská UV show a fire show. BARMANSKÁ SHOW se může konat prakticky v jakémkoli interiéru či exteriéru. Délku programu a jeho zaměření upravíme na základě individuálních přání zákazníka. - barmanská show

Plnění klimatizace Praha 6Provádíme plnění, čištění a servis klimatizací v Praze. Klimatizace doplňujeme profesionálním automatickým přístrojem. - Plnění klimatizace Praha 6

Bylo vám loni v létě doma vedro? Chcete prožít letošní léto příjemněji? Poradíme.